Sembol İstanbul Ticari Üniteleriyle Dikkat Çekiyor

Karden İnşaat tarafından hayata geçirilen Sembol İstanbul, ticari üniteleriyle markaların iştahını kabartıyor.

25 Mayıs 2015
Sembol İstanbul Ticari Üniteleriyle Dikkat Çekiyor

Karden inşaat tarafından hayata geçirilen Sembol İstanbul, ticari üniteleriyle markaların iştahını kabartıyor.

Eksiksiz hizmet anlayışı ile yoluna devam eden Karden İnşaat, proje içerisinde sunmuş olduğu olanaklar ile Bahçeşehir – Tem bağlantı yolu üzerinde ışıl ışıl bir projeye ve yaşam alanına imza atıyor.

Sembol istanbul Ticari Üniteleriyle Dikkat Çekiyor

44 mağazadan oluşan çarşı için hazırlıklarını titizlikle yürüten Karden İnşaat, 2015 yılı sonu faaliyete geçecek olan ticari alanlar için tek tek görüşmeleri geçekleştirerek, birbirinden değerli markaları bir araya getirmeyi hedefliyor. Şu ana kadar yüzlerce teklif alan ve görüşmelerini gerçekleştiren proje yetkilileri en kısa sürede markaları netleştirmeyi planlıyor.

Avrupa'nın en iyi karma projesi Sembol İstanbul'da bulunan çarşı konsepti, konut ve çevre sakinlerine rahatlıkla alışveriş ve yaşam fırsatı sunarken, yatırımcılar içinde karlı bir fırsat oluşturuyor. Projenin mimarisinin yanı sıra inşaat kalitesi ve titiz çalışmaları ile kendini her fırsatta yenileyen çalışma anlayışıyla farlıkığını ortaya koyan Karden İnşaat, cazip yatırım fırsatları oluşturmak için çalışmalarını yütürüyor.

130 Bin Liradan Başlayan Fiyatlar

Aralık 2015 tarihinde teslim edilecek proje, 3 farklı kampanya ile müşterisine fırsat sunmaya devam ediyor. Yatırımcılar dilerse yüzde 25 peşin ödeme + 30 ay vade, sıfır faiz imkanı, dilerse yüzde 25 peşin ödeme + yüzde 50 teslimde ödeme imkanı ya da yüzde 100 peşin + yüzde 10 indirim imkanı çerçevesinde sunulan ödeme planlarından yararlanarak konut sahibi olabilecek.

130 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkan Sembol İstanbul, yatırımcılarına yüzde 1 kdv imkânı da sunuyor. 2015 yılında da yatırımcısına kazandıran ve bu doğrultuda çalışmalarına devam eden Karden İnşaat, Sembol İstanbul projesi ile yatırımcılarına yüzde 50 ile yüzde 60 oranları arasında bir kar sunmayı hedefliyor.

B ve C Bloklar Satışta

A ve B bloklarda residence dairelere, C blokta ise Busidence Daire ve home ofislere yer veren Sembol İstanbul, A bloğunun satışlarını tamamladı. Satışa sunulan B ve C bloklarda 40 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen birbirinden farklı tiplerde 3 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 1 oda 1 salon, 1 oda 0 salon olmak üzere residence daireler bulunmaktadır.

Açık – kapalı yüzme havuzları, fitness, pilates, oyun ve hobi odaları, spa ve masaj salonları, Türk hamamı, Fin hamamı, cafeler, çocuk oyun alanları, tenis kortları, futbol ve basket sahaları, yürüyüş ve koşu parkurları bulunan Sembol İstanbul, geniş bir alanda konumlanan sosyal tesisleriyle sınırsız hizmet sunuyor.

Satış Ofisi
www.sembolistanbul.com
444 61 10HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Ege Yapı Beyoğlu projesinde ön talep dönemi başladı

Ege Yapı Beyoğlu projesinde ön talep dönemi başladı

Ege Yapı'nın Hasköy'de hayata geçireceği Ege Yapı Beyoğlu projesinde ön talep toplanmaya başlandı. B

23 Eylül 2017


Resital Yenikent fiyatları 140 bin TL'den başlıyor

Resital Yenikent fiyatları 140 bin TL'den başlıyor

Ankara Sincan'da inşa edilen Resital Yenikent projesinde anahtar teslimlerine başlandı.

22 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat