Sembol İstanbul’da Daireler 95.000 TL’den Başlıyor

01 Nisan 2014
PAYLAŞ
Sembol İstanbul’da Daireler 95.000 TL’den Başlıyor

Karden inşaat Aş. tarafından Beylikdüzü – Bahçeşehir Tem bağlantı yolu üzerinde hayata geçirilen Sembol istanbul projesi 2 residence, 1 busidence ve 1 alışveriş merkezinden oluşan karma konsepte sahip proje toplamda 1066 Daire, 554 Ofis ve 44 dükkandan oluşmaktadır

 

 

Proje birbirinden farklı tiplerde 1+0,1+1,2+1,3+1 olmak üzere residence Daire tipleri sunmaktadır. A ve B bloklarda residence dairelere, C blokta ise Ofis ve home ofislere yer veren konsepti ile iş ve yaşam dünyasını bir araya getiriyor.

 

2. etap satışlarına 95.000 tl' den başlayan fiyatlarla çıkan Sembol İstanbul, üstelik  % 1 kdv imkanı sunuyor. Aralık 2015 tarihinde tamamı teslim edilecek projede geliştirilen ödeme sistemi ile 30 ay vade sıfır faiz ile Yatırımcılar için karlı bir fırsat sunuyor.
24 saat kapalı devre güvenlik sistemi ve konusunda uzman güvenlik ekibiyle sürekli ve etkin koruma altında olan Sembol İstanbul' da, sosyal alanlar de her ayrıtı düşünülmüş.

 

 

sembl44834_2
Açık – kapalı yüzme havuzları, fitness, plates, oyun ve hobi odaları, spa ve masaj salonları, Türk hamamı, Fin hamamı, cafeler, çocuk oyun alanları, tenis kortu, futbol ve basket sahası, yürüyüş ve koşu parkurları bulunan Sembol İstanbul, geniş bir alana konumlanan sosyal tesisleri ile kaliteli hizmet veriyor.

 

 

Sembol İstanbul, Beylikdüzü – bahçeşehir tem bağlantı yolu üzerinde E-5 karayoluna 800 m, havaalanına 12 km, deniz otobüslerine 4 km, Tüyap Fuar merkezine 3 km uzaklıkta olma avantajının yanı sıra mimarisi ve ayrıcalıklı yaşam anlayışı ile dikkatleri üzerine çekiyor

 

 

 

 

 

 


"Sembol İstanbul’da Daireler 95.000 TL’den Başlıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap