Sen Grup, Gayrimenkul Sektörüne Yeni Bir Rota Çiziyor

Gayrimenkul dünyasına yeni bir soluk getiren Sen Grup, sektörde köklü bir deneyime sahip lider yönetim ekibiyle çağın dijital dönüşümünü ve trendlerini bir araya getiriyor.

29 February 2024
Sen Grup, Gayrimenkul Sektörüne Yeni Bir Rota Çiziyor Yakın zamanda "Her şey senle güzel" felsefesini tanıtan ve web sitesini aktif hale getiren grup, geleneksel gayrimenkul anlayışını geride bırakarak inovatif ve dinamik deneyimleri öne çıkaran yeni trendler oluşturmayı hedefliyor.

İnovasyon, sürdürülebilirlik ve dijitalleşmeyi merkeze alarak tüm kurumsal yapılanma sürecini tamamlayan Sen Grup, gayrimenkul sektörüne yenilikçi bir yaklaşımla giriş yaptı. "Her şey senle güzel" felsefesiyle yola çıkan grup, geleneksel normları yıkmayı ve dinamik deneyimlerle gayrimenkul sektöründe fark yaratmayı hedefliyor.

Geçtiğimiz günlerde lansman etkinliğini gerçekleştiren Sen Grup, emsalsiz gayrimenkul rotasını bireyin yaşam kalitesini ve deneyimini geliştirme üzerine kurduğunu duyurdu. Gayrimenkul sektörünün çatı kuruluşu GYODER’in üyesi olan yönetim ekibi, hazırlıkları tamamlanan projelerini hayata geçirmek için gün sayıyor.Sen Grup CEO’su Hadiye Taşkın, sektörün değişen yaşam alanı tercihlerine ve alışkanlıklarına uygun şekillenmesi gerektiğinin altını çizdi. Geleneksel gayrimenkul anlayışına daha dinamik bir perspektif getirdiklerini belirten Taşkın, "Yeni nesil gayrimenkul anlayışıyla sektörde teknolojinin öncüsü olarak konumlanmayı hedefliyoruz. Sektörün dijital dönüşümüne katkı sağlamanın yanı sıra projelerimizle yeniliklerin öncüsü olacağız. Her yaşamın tıpkı parmak izlerimizdeki gibi benzersiz olduğu gerçeğini benimseyerek insanlara talep ettiği yaşam kalitesini ve deneyimini Sen Grup farkıyla sunacağız” dedi.

'Sen Nasıl İstersen' Yaklaşımı

Dünya genelinde yaşam kalitesini koruma ve iyileştirme yönünde gelişen gayrimenkul trendlerinin takipçisi olduklarını ifade eden Taşkın, bireylerin yaşam deneyiminde çözüm ortağı konumunda bulunduklarını belirtti. Sen Grup projelerinin tasarımlarından, mimari, teknolojik altyapı ve yaşam kültürüne kadar ‘SEN’ odaklı olduğunu söyleyen Taşkın, “Değişen dünya trendleriyle bireyler artık su ve enerji gibi hayati kaynakların tasarrufunu önemseyen, yeşilin ve teknolojinin hakim olduğu projeleri tercih ediyor. Gayrimenkul sektörünün bu ihtiyaca karşılık düşük karbon ayak izine sahip ve daha az çevresel etkiyle yaşama imkanı sunması gerekiyor. İnşa edeceğimiz her metrekarenin minimum yüzde 10’u kadar ağaçlandırma yapma hedefiyle çalışmalar yürütüyoruz. Sen Grup olarak azaltılmış karbon ayak izini ve dijitalleşmeyi projelerimizin temel stratejisi olarak belirledik" diye konuştu.

Dijital ve Sürdürülebilir Yaşam Deneyimi

Gayrimenkul geliştirme, proje yönetimi, satış ve pazarlama, turizm, tesis ve AVM yönetimi alanlarında profesyonel hizmet sunan Sen Grup, İstanbul'un en değerli lokasyonlarına damga vuracak projeleri bu yılın ilk yarısında duyurmayı hedefliyor. Tanıtımı yapılacak projelerin temelinde; ihtiyaç duyulan yeşilin ve ferahlığın hissedildiği, yatay mimariyle güven ve huzur veren, yeni nesil yaşam kültürünü destekleyen, dijitalleşmeyi ve verimi ön planda tutan yaşam alanları bulunuyor.

Sürdürülebilir ve dijital bir yaşam deneyimini uçtan uca her alana entegre etmeyi planlayan Sen Grup, gayrimenkuldeki konut ve ev anlayışını yeni nesil bir yaşam deneyimine dönüştürme misyonuyla faaliyetlerini sürdürüyor.

Sen Grup Hakkında:
Gayrimenkul sektöründe güvenilir, kaliteli ve çevre dostu projelerle öne çıkma hedefiyle yola çıkan Sen Grup, 30 bin metrekare sürdürülebilir faaliyet alanı ve 300 bin metrekare çapında proje geliştirme hedefiyle 15 bin insanın yaşamına değer katmak için fark yaratan projeler yürütüyor. Projelerinde geniş peyzaj alanlarına ve sosyal tesislere odaklanarak sektörde fark yaratıyor. Değişen dünya trendlerini yakından takip ediyor ve çağın gereksinimlerine uygun projelere imza atma kararlılığını sürdürüyor. Tüm projelerinde konforlu, sürdürülebilir, ekonomik ve çevre dostu yaşam alanları sunma misyonuyla hareket ediyor. Gelecek nesiller için kaliteli yaşam alanları inşa etmeyi amaçlıyor. Bu doğrultuda, çevreye ve sosyal etki alanına saygılı projeler geliştirme konusundaki kararlılığını sürdürerek sektörde öncü bir rol oynamayı hedefliyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum