Seyr-i İstanbul Projesi Geliyor

İstanbul Zeytinburnu'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

28 Ekim 2015
Seyr-i İstanbul Projesi Geliyor

İstanbul manzarasına hakim bir noktada Cevizlibağ metrobüs durağına yakın mesafede konumlanan Seyr-i İstanbul projesinin 2016 yılının Şubat ayında satışa çıkması planlanıyor...

1985 yılında kurulan Kınaş İnşaat Kayseri'de birçok projeye imza attı. Kınaş İnşaat İstanbul'da da Bakırköy A Plus, İstanbul Platin Park ve Kasr-ı İstanbul projelerini yaşama geçiyor.

Kağıthane'de kentsel dönüşüm projesi için çalışmalarını sürdüren Kınaş İnşaat İstanbul'daki yeni projesi için ön talep topluyor. Şirket aynı zamanda Kayseri'de hayata geçireceği Kınaş Mercan projesi içinde talep topluyor.

Kınaş İnşaat'ın Cevizlibağ metrobüs durağına yakın mesafede konumlanan yeni projesinin ismi Seyr-i İstanbul. Detaylarının henüz netleşmediği Seyr-i İstanbul projesinde 500 adet bağımsız birim bulunuyor.

İstanbul manzarasına hakim bir noktada hayata geçirilecek olan Seyr-i İstanbul projesinin 2016 yılının Şubat ayında satışa çıkması planlanıyor.

Seyr-i İstanbul İletişim
Telefon: 0 212 441 48 38HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.