Seyran Şehir’de Bitirim Kampanyası

İstanbul Başakşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

16 Aralık 2015
Seyran Şehir’de Bitirim Kampanyası

220 konutluk Seyran Şehir projesinde kalan son 40 daire için özel bir kampanya düzenlendi. Kampanya kapsamında 31 Aralık’a kadar Seyran Şehir’den daire alanlar Emlak Konut’un yeni yıl zammından etkilenmeden konut sahibi olacak…

Emlak Konut GYO güvencesiyle Makro ve Akyapı ortaklığında Başakşehir Kayaşehir’de inşa edilen Seyran Şehir projesinde kalan son daireler için özel bir kampanya düzenlendi.

Toplam 220 konuttan oluşan Seyran Şehir projesinde kalan son 40 daire için düzenlenen kampanya kapsamında 31 Aralık’a kadar projeden daire alanlar Emlak Konut’un Ocak’taki yüzde 20 zammından etkilenmeyecek.

Metrekare birim fiyatlarının 3 bin 100 TL’den başlangıç gösterdiği Kayaşehir Seyran Şehir projesinde 2+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Projede konut teslimlerinin Mart 2016’da yapılması planlanıyor.

Peşin alımlarda yüzde 3 indirim fırsatının sunulduğu Seyran Şehir Kayaşehir projesinde 15 bin TL peşinat verildiğinde yüzde 25 teslimde, kalan yüzde 75 ise banka kredisi ile ödeniyor.

Projede bugüne kadar hiçbir duyuru yapmadan konutların yüzde 80’ini ticari ünitelerin ise tamamını sattıklarını belirten Makro İnşaat Pazarlama ve Satış Koordinatörü Olkan Güneş, Başakşehir’in yatırım geri dönüş oranı açısından en cazip bölge olduğunu söyledi.

Başakşehir’deki emsal projelerde metrekare birim fiyatlarının ortalama 4 bin 500 TL civarında olduğuna dikkat çeken Güneş, Seyran Şehir projesinin bölge fiyatlarının çok altında olduğunu belirtti.

 HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.