SGK 7 İlde Gayrimenkullerini Satışa Çıkarıyor

03 Şubat 2016
PAYLAŞ
SGK 7 İlde Gayrimenkullerini Satışa Çıkarıyor

Sosyal Güvenlik Kurumu 7 ilde yer alan gayrimenkullerini 14 milyon 935 bin TL'ye satışa çıkarıyor...

Sosyal Güvenlik Kurumu Ankara, Isparta, Tekirdağ, Kırklareli, Samsun, Ordu ve Artvin'de yer alan gayrimenkullerini satışa çıkarıyor. Aşağıda özellikleri belirtilen gayrimenkullerin toplam muhammen bedelleri 14 milyon 935 bin TL olarak belirlendi.

Gayrimenkullerin ihalesi tabloda belirtilen tarih ve saatlerde Sosyal Güvenlik Kurumu İnşaat ve Emlak Daire Başkanlığı, Adakale Sok. No: 30 Kızılay/ANKARA adresinde yapılacak. İhaleye katılacakların tekliflerini en geç ihale günü ve saatine kadar Sosyal Güvenlik Kurumu İnşaat ve Emlak Daire Başkanlığı'na teslim etmeleri gerekiyor.

İhaleye katılmak isteyenler ihale dokümanını tahsilata yetkili bankalara “Sosyal Güvenlik Kurumuna ödeme yapma” talebiyle müracaatta bulunarak, “Beyana dayalı Tahsilat” menüsünden TCKN veya Vergi Numarası ile 1008 kodundan yatırılarak, Kurumun İnşaat ve Emlak Daire Başkanlığının Adakale Sok. No. 30 Kızılay/ANKARA adresinden alınmaları gerekiyor, aynı adreste dökümanlar ücretsiz olarak görülebiliyor.

sgk

"** " ile belirtilen gayrimenkuller SGK'nın hizmet binası olarak kullanılıyor. Yeni hizmet binalarına geçene kadar SGK tarafından ücretsiz olarak kullanılması şartıyla satışı çıkarılıyor.


"SGK 7 İlde Gayrimenkullerini Satışa Çıkarıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap