Şile’de Arsa Fiyatları 4 Kat Artacak!

30 Eylül 2014
PAYLAŞ
Şile’de Arsa Fiyatları 4 Kat Artacak!

İstanbul'un emlak ve gayrimenkul piyasasında devamlı değerlenen bölgelerinden Şile'de imar planlarının tamamlanmasıyla arsa fiyatları 4 kat artacak.

Gayrimenkul yatırımları ve projeler, tarihinin en hareketli dönemlerini yaşıyor. Belediyeler de, bir yandan kentsel dönüşüm projelerinden yararlanmak diğer yandan da imar işlemlerini tamamlamak için çalışmalarına hız verdi.

İMAR PLANLARI TAMAM

Şile Belediyesi de, bu anlamda hızlı davrananlardan. Belediye, yatırım fırsatlarının önünü açmak amacıyla 1/1000’lik imar planlarını tamamladı.

FİYATLAR ARTTI

Karadeniz Otobanı’nın Şile-Ağva güzergahının başlamasıyla yatırımın gözde bölgelerinden biri haline gelen Şile’de arsa satışları ve fiyatların da arttığı belirtiliyor.

4 KAT ARTABİLİR

Milliyet'te yer alan habere göre, Şile-Ağva bölgesindeki Bucaklı, Değirmençayırı, Geredeli, Göçe, Hasanlı, Kumbaba, Kurfallı ve Yaka Köyleri’nde 100 liranın üzerinde olan arsa metrekare fiyatlarının, imar planlarının tamamlanmasının ardından 3-4 misli artabileceğine dikkat çekiliyor. Bununla birlikte bölge, doğal güzellikleriyle de yatırımcının tercihi haline gelmiş durumda.Gerek oturumcu gerekse yatırımcı anlamında Araplar, Şile-Ağva güzergahını en çok tercih edenler olarak dikkat çekiyor.


"Şile’de Arsa Fiyatları 4 Kat Artacak!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap