Siltaş Yapı 2024’e 3 yeni proje planı ile giriyor

Kente değer katma misyonuyla güven, kalite ve insan odaklı yaşam alanları inşa eden Siltaş Yapı, 2023 yılını yüzde 100 büyüme ile kapattı.

12 December 2023
Siltaş Yapı 2024’e 3 yeni proje planı ile giriyor Bu yıl Pendik’in en büyük kentsel dönüşüm projesi Siltaş Panorama’ya tüm hızıyla devam ederken aynı zamanda Siltaş Korupark, Siltaş Comfort ve Siltaş Premium projelerine hayat veren şirket, 2024 yılına da hızlı bir giriş yapıyor. Siltaş Panorama ve Siltaş Korupark projelerini teslim etmeye hazırlandığı 2024 yılında 3 yeni projeye daha imza atmayı amaçlayan şirket, yeni yılda yüzde 50 büyüme hedefliyor.

İş dünyasındaki 40 yılı aşkın köklü geçmişi ışığında 2011 yılından bu yana kente değer katan yapılar inşa etmeye odaklanan Siltaş Yapı, yeni projelerinin de etkisiyle hızla büyüdüğü 2023 yılından sonra 2024 yılı için de iddialı hedeflerle yoluna devam ediyor. Siltaş Yapı olarak inşaat sektöründe yaşanan finansal dalgalanmalara rağmen 2023 yılını yüzde 100 büyüyerek geride bıraktıklarını açıklayan Siltaş Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özdemir;“Yüzde 50 büyüme hedeflediğimiz 2024 yılında ise Pendik’in merkezinde ve Aydos ormanının yanı başında konumlanan iki yeni projeye başlayacağız. Kartal-Maltepe aksında hayata geçirmeyi planladığımız bir de sürpriz projemiz var. Şirket olarak orta ve uzun vadede sadece İstanbul’da değil farklı bölgelerde de proje geliştirmeyi ve alışveriş merkezi projelerine de imza atarak Siltaş Yapı kalitesi ve güvencesini sektörün farklı alanlarına da kazandırmayı planlıyoruz. Bizim için önemli bir lokasyon olan Ege bölgesinde planladığımız iki proje üzerinde de çalışmalarımız sürüyor” ifadelerinde bulundu.

“Hedefimiz her zaman yaşanabilir alanlar üretmek”

İstanbul’un eski yapı stoğunun hızlı bir şekilde dönüştürülmesine katkıda bulunmak için durmadan yeni projeler geliştirdiklerini vurgulayan Murat Özdemir; “Projelerimizle geniş yeşil alana sahip, fonksiyonel, konforlu, güvenli ve sürdürülebilir yaşam alanları inşa ederek sürdürülebilir şehirleşmeye katkı sağlamayı istiyoruz” dedi. Yeni yılda devletin teşvik ve destekleri ile birlikte insanların güvenli, huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşamasını sağlamaya yönelik daha güçlü adımlar atmayı amaçladıklarını belirten Özdemir; “Siltaş Yapı olarak hedefimiz her zaman yaşanabilir alanlar üretmek oldu. Bu perspektiften baktığımızda sadece konut üretmiyor, insanların güvenli ve huzurlu yaşam alanı ihtiyacına cevap vererek manevi açıdan da kutsal ve değerli bir iş yaptığımıza inanıyoruz. Üstlendiğimiz her proje Siltaş Yapı'nın bu felsefesini yansıtıyor. Yeni projelerimizi de bu yaklaşımımızla şekillendireceğiz” diye belirtti.

Siltaş Yapı Hakkında 

Temel yapı taşları tecrübe, güven ve kalite olan Siltaş Yapı, iş dünyasındaki 40 yılı aşkın köklü geçmişinde biriktirdiği tecrübe ve güvenin ışığında 2011 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteriyor. İnsan odaklı ve kente değer katan yapılar inşa eden Siltaş Yapı, bugüne kadar ağırlıklı olarak Pendik, Kartal, Maltepe aksında iş merkezleri, Siltaş Safir Park, Siltaş Teras Park, Siltaş Mavi Park, Siltaş Flora Park, Siltaş Nova Park, Siltaş Marina gibi çok sayıda yeni nesil konut projelerini hayata geçirdi. 2022 yılında Pendik’in en büyük kentsel dönüşüm projesi Siltaş Panorama’ya start veren, 2023 yılında ise yine Pendik’te Siltaş Korupark ve Sancaktepe’de Siltaş Comfort projelerine başlayan Siltaş Yapı, şimdi de Pendik Yenişehir’deki yeni projesi Siltaş Premium ile prestijli yaşamın tanımını değiştirmeye hazırlanıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum