Sinapş GYO Gaziosmanpaşa’daki Arazisini Satışa Çıkardı

15 Temmuz 2014
PAYLAŞ
Sinapş GYO Gaziosmanpaşa’daki Arazisini Satışa Çıkardı

Emlak sektörünün lokomotif firmalarından Sinpaş GYO İstanbul Gaziosmanpaşa bölgesindeki araziyi 'arsa satış karşılığı gelir paylaşımı' yoluyla satışa çıkardı.

Sinpaş GYO Ankara Gaziosmanpaşa arazisisi arsa satış karşılığı gelir paylaşımı yoluyla ihale ediliyor.18 ağustos tarihine kadar talep toplamalar devam edecek.

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, şirketin ilk yarı yıl sonuçlarını değerlendirdiği iftar yemeğinde Sinpaş GYO'nun Ankara Gaziosmanpaşa'da bulunan arazisisinin arsa satış karşılığı gelir paylaşımı yoluyla ihale edileceğini,talep toplamaların başladığını açıkladı.

''HASILAT PAYLAŞIMI''

Toplantıda konuşan Gecemer "Ankara’nın göbeği denecek lokasyonda Gaziosmanpaşa'da bulunan arazimizi arsa satış karşılığı gelir paylaşımı yoluyla ihale ediliyoruz. Ankara’da inşaat sektörü gelişmiş durumda .Bir takım teklifler geliyordu.

Biz Gayrimenkul Yatırım ortaklığıyız halka açık bir firmayız. Teklifleri bire bir değil de özellikle ihaleye çıkalım ihalede gelen taleple birlikte rekabet ortamı yaratarak projemizi hasılat paylaşımı verelim diye düşündük.

Projemiz hazır çok güzel bir proje hazırladık ruhsatlarımız da hazır durumda. Bu projenin eğer inşaatını yaparak satışlarını yürüterek yapmak isteyen sektör oyuncusu çıkarsa ortaklık yapmak arzusundayız.

Niyetimiz bu projeyi durdurmak veya bekletmek değil. Biz yolumuza devam ederken bu bir iş yapış modeli. İnşaatı kendim yapıp satacağıma hasılat paylaşımı yapabiliyorum. Tamamen o projeyi nasıl realize edeceğimiz ile ilgili bir şey.

Tamamen şirket çıkarları doğrultusunda hangisi daha iyiyse ona karar vereceğimiz bir operasyon. 18 Ağustos’a kadar talep alacağız. Sonuçları değerlendirip kendimiz mi yapacağız hasılatla mı devam edeceğiz karar vereceğiz" dedi.


"Sinapş GYO Gaziosmanpaşa’daki Arazisini Satışa Çıkardı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap