Sinapş GYO Gaziosmanpaşa’daki Arazisini Satışa Çıkardı

İstanbul Gaziosmanpaşa'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

15 Temmuz 2014
Sinapş GYO Gaziosmanpaşa’daki Arazisini Satışa Çıkardı

Emlak sektörünün lokomotif firmalarından Sinpaş GYO İstanbul Gaziosmanpaşa bölgesindeki araziyi 'arsa satış karşılığı gelir paylaşımı' yoluyla satışa çıkardı.

Sinpaş GYO Ankara Gaziosmanpaşa arazisisi arsa satış karşılığı gelir paylaşımı yoluyla ihale ediliyor.18 ağustos tarihine kadar talep toplamalar devam edecek.

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, şirketin ilk yarı yıl sonuçlarını değerlendirdiği iftar yemeğinde Sinpaş GYO'nun Ankara Gaziosmanpaşa'da bulunan arazisisinin arsa satış karşılığı gelir paylaşımı yoluyla ihale edileceğini,talep toplamaların başladığını açıkladı.

''HASILAT PAYLAŞIMI''

Toplantıda konuşan Gecemer "Ankara’nın göbeği denecek lokasyonda Gaziosmanpaşa'da bulunan arazimizi arsa satış karşılığı gelir paylaşımı yoluyla ihale ediliyoruz. Ankara’da inşaat sektörü gelişmiş durumda .Bir takım teklifler geliyordu.

Biz Gayrimenkul Yatırım ortaklığıyız halka açık bir firmayız. Teklifleri bire bir değil de özellikle ihaleye çıkalım ihalede gelen taleple birlikte rekabet ortamı yaratarak projemizi hasılat paylaşımı verelim diye düşündük.

Projemiz hazır çok güzel bir proje hazırladık ruhsatlarımız da hazır durumda. Bu projenin eğer inşaatını yaparak satışlarını yürüterek yapmak isteyen sektör oyuncusu çıkarsa ortaklık yapmak arzusundayız.

Niyetimiz bu projeyi durdurmak veya bekletmek değil. Biz yolumuza devam ederken bu bir iş yapış modeli. İnşaatı kendim yapıp satacağıma hasılat paylaşımı yapabiliyorum. Tamamen o projeyi nasıl realize edeceğimiz ile ilgili bir şey.

Tamamen şirket çıkarları doğrultusunda hangisi daha iyiyse ona karar vereceğimiz bir operasyon. 18 Ağustos’a kadar talep alacağız. Sonuçları değerlendirip kendimiz mi yapacağız hasılatla mı devam edeceğiz karar vereceğiz" dedi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul Kapılarını Açtı

Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul Kapılarını Açtı

Türkiye’nin ilk ihtisas fuarı olan Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul bu yıl 40. kez kapılarını açtı..

23 Mayıs 2017


Reina 45 Dakikada Yıkıldı!

Reina 45 Dakikada Yıkıldı!

Ünlü eğlence mekanı Reina sabahın erken saatlerinde iş makineleri tarafından yıkıldı...

23 Mayıs 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat