Sinpaş Aqua City’de 3 Farklı Yaşam!

İstanbul Çekmeköy'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

16 Ekim 2014
Sinpaş Aqua City’de 3 Farklı Yaşam!

Sinpaş GYO, en prestijli projelerinden biri olan Aqua City 2010'da 3 farklı yaşam şekli sunuyor.

Aqua City 2010’da evler isimlerini Likya, Karya ve Frigya Evleri gibi, Antik Çağ Anadolu’sunda kurulmuş ve yaşamlarını su kenarında sürdürmüş medeniyetlerden alıyor.

Modern bir yaşam için tasarlanan Aqua City 2010’da, her biri göl manzaralı, 56 metrekareden 288 metrekareye kadar 63 farklı daire seçeneği bulunuyor. Aqua City 2010’da tüm evlerin ana yaşam alanları yaz-kış yeşil kalan özel peyzajıyla zenginleştirilen göle bakıyor.

İstanbul, Çekmeköy’de geliştirilen Aqua City 2010 projesi, Sarıgazi yerleşim merkezine 1,5 km, TEM Otoyolu’na 3 km ve Şile Yolu’na 1 km mesafede yer almaktadır. Altyapı çalışmalarının tamamlanmış olduğu bölgede belediye ve kamu hizmetlerinden tam olarak istifade edilebilmektedir. Projenin konumlandığı arazi, yeni ve nitelikli konut projelerinin inşa edildiği gelişmekte olan, gözde bir bölgede konumlanmaktadır.

Anadolu yakasında planlanan Üsküdar-Ümraniye metro hattı üzerinde bulunan Aqua City 2010, Çekmeköy bölgesinde, Şile otoyolu aksındaki önemli konumuyla her yöne rahat ulaşım imkânı sunmaktadır.

Sinpaş Aqua City 2010 Projesi Fotoğrafları :

ÖZEL PEYZAJLAR

Aqua City 2010’da evler isimlerini Likya, Karya ve Frigya Evleri gibi, Antik Çağ Anadolu’sunda kurulmuş ve yaşamlarını su kenarında sürdürmüş medeniyetlerden almaktadır. Modern bir yaşam için tasarlanan Aqua City 2010’da, her biri göl manzaralı, 56 metrekareden 288 metrekareye kadar 63 farklı daire seçeneği bulunmaktadır. Aqua City 2010’da tüm evlerin ana yaşam alanları yaz-kış yeşil kalan özel peyzajıyla zenginleştirilen göle bakmaktadır.

Sinpaş Aqua City 2010 Projesi Kat Planı ve Kroki Görselleri :

FRİGYA EVLERİ PROJE DETAYLARI

- Pencerenizden dışarıya baktığınızda Macera Bahçesi, Kumsal Park, Manzara Bahçeleri gibi birçok sürpriz peyzaj ve eşsiz göl manzarasının vereceği pozitif enerjiyi her zaman hissedeceksiniz.

- Göl kenarında sıralanan Frigya Evleri, yalın çizgileri ve gösterişten uzak, hayatın içine işleyen detaylarıyla sizlere hayallerinizdeki yaşamı sunmayı vaad ediyor.

1 oda 1 salon daireler :  59 metrekare – 80 metrekare
2 oda 1 salon daireler : 95 metrekare – 138 metrekare
3 oda 1 salon daireler : 131 metrekare – 160 metrekare
3.5 oda 1 salon daireler : 116 metrekare – 220 metrekare
4 oda 1 salon daireler : 207 metrekare - 233 metrekare büyüklüğündeki yaşam seçenekleri ile satışa sunuluyor.

KARYA EVLERİ PROJE DETAYLARI

- Güne kuş sesleriyle başlayacak, eşsiz göl manzarasıyla huzurun ve mutluluğun bir an bile yanıbaşınızdan ayrılmadığını göreceksiniz. Ve Karya Evleri'nde her yeni günü, asla sona ermeyecek bir mavi yolculuk havasında yaşayacaksınız..

- Gölün içerisine uzanan ve suyun içinde gemi gibi yükselen Karya Evleri'nde manzaraya ister bahçeden, ister çatıdan bakın. Bu enfes yolculuğun kaptanı her zaman siz olacaksınız.

1 oda 1 salon daireler : 56 metrekare - 65 metrekare
2 oda 1 salon daireler : 95 metrekare – 121 metrekare
3 oda 1 salon daireler : 148 metrekare – 203 metrekare
4 oda 1 salon daireler : 288 metrekare büyüklüğündeki yaşam seçenekleri ile satışa sunuluyor.

LİKYA EVLERİ PROJE DETAYLARI

- Olimpik ve Kültür Park gibi özel olarak tasarlanmış süpriz bahçelerin hemen yanıbaşında,eşsiz bir gölün kıyısında yükselen bu medeniyet,hayallerinizdeki yaşamı su yüzüne çıkaracak.

- Üstelik Likya Evleri’nde çatı katında oluşturalan her eve özel hobi bahçesi,size doğayla iç içe yaşama imkanını yüksek katlarda da sunuyor.

- Hobi bahçenizde kendi yetiştirdiğiniz sebze ve meyvelerle kahvaltı yapmanın keyfi Likya Evleri’nde...

1 oda 1 salon daireler : 75 metrekare – 110 metrekare
2 oda 1 salon daireler : 103 metrekare – 166 metrekare
3 oda 1 salon daireler : 143 metrekare - 159 metrekare büyüklüğündeki yaşam seçenekleri ile satışa sunuluyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.