Sinpaş Gökorman projesine ilgi sürüyor

Sinpaş GYO imzasıyla Çekmeköy Ormanı’nda yükseler Sinpaş Gökorman projesi lokasyonu ve sunduğu doğal yaşam alanı anlayışıyla yatırımcıların ilgisini görmeye devam ediyor.

11 August 2017
 Sinpaş Gökorman projesine ilgi sürüyor Markalı konut üreticilerinde biri olan Sinpaş GYO Anadolu Yakası’ndaki Sinpaş Gökorman projesinde ilk fiyat avantajıyla ön satışa sunulduğu günden itibaren yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Hem mimarisi hem de yatırım avantajı açısından ön plana çıkan Sinpaş Gökorman projesi, Şile yolu üzerinde Çekmeköy Ormanı’nın yanı başında yükseliyor. Proje, ağaçlarla çevrili katları ve Türkiye’de ilk kez gökyüzüne uzanan doğası ve modern mimarisiyle ev sahibi olmak isteyenlere bir konuttan daha fazlasını sunuyor.

Anadolu Yakası’nın en dikkat çekici projelerinden biri olarak isminden söz ettirmeye başlayan Sinpaş Gökorman projesi, şehri ve doğayı bir araya getiriyor. Proje hem oturum hem de yatırım açısından alıcılarına avantaj sunuyor.

ORMAN MANZARASIYLA HUZURLU BİR YAŞAM

Proje sunduğu 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire tipleriyle her yatırımcının kendine uygun konutu bulmasına olanak sağlıyor. Ayrıca İstanbul’un en özel bölgesindeki Sinpaş Gökorman projesinde konut sahibi olanlar, orman manzaralı bir yaşamda yeşilin doğayla uyumunu yakalama imkânına sahip olacaklar.

HEM KENTLİ HEM DE DOĞAL BİR HAYATA ADIM ATACAKSINIZ

Her ayrıntısı özenle inşa edilen ve dış cephesinde yer alan ağaç ve bitki gruplarıyla oksijen üretecek olan Sinpaş Gökorman projesi Anadolu Yakası’nda nefes almanızı sağlayacak. Proje sakinleri, 420 konuttan oluşan Gökorman’da doğal rekreasyon alanları ile Anadolu Yakası’nın kalbinde kentli kimliğin yanı sıra doğa ile iç içe olma hissini de yaşama olanağı bulacaklar.ÇOCUKLAR İÇİN GÜVENLİ VE DOĞAL BİR BÜYÜME ALANI

Çocuklu ailelerinde unutulmadığı projede, çocuklar açık havada trafiğe kapalı park alanlarında özgürce koşup oynama şansını elde edecek. Bu sayede çocuklar şehrin karmaşasından uzaklaşarak doğal bir çevre içerinde büyüme olanağına sahip olacak.

Lokasyon olarak da ön plana çıkan Sinpaş Gökorman projesi, Şile yolu üzerinde Çekmeköy-Ümraniye aksında yükselecek proje; Ataşehir’e 10 dakika, Ikea ve Metro’ya 4 dakika uzaklıkta konumlanıyor.  Ayrıca bağlantı yolarına dakikalar içinde ulaşılabilen bir nokta üzerinde bulunuyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Ege Yapı, İstanbul'da 462 dairelik Ispartakule konutlarının satışına başlıyor

Ege Yapı, İstanbul'da 462 dairelik Ispartakule konutlarının satışına başlıyor

İstanbul'da Ispartakule bölgesinin markalı yeni konut projesini hayata geçirecek tamamı bahçeli topl

12 January 2022


Gayrimenkul sektöründe 2022 nasıl geçecek?

Gayrimenkul sektöründe 2022 nasıl geçecek?

Gayrimenkul sektöründe yaklaşık 2 senedir pandemi etkileri konuşuluyor. Peki gayrimenkul sektörünü 2

10 January 2022


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum