Sinpaş GYO Sancaktepe Projesinde Ön Talep Süreci Başladı

İstanbul Sancaktepe'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

14 Ağustos 2014
Sinpaş GYO Sancaktepe Projesinde Ön Talep Süreci Başladı

Emlak ve gayrimenkul sektörünün lider firmalarından Sinpaş GYO, Sancaktepe projesi için ön talep toplamaya başladı.

Gayrimenkulde konsept projelerin lideri Sinpaş GYO, İstanbul Sancaktepe’de yeni bir yaşam alanına daha imza atıyor. Bu bölgede geliştirdiği Lagün ve EgeBoyu projelerinin ardından şimdi de yaklaşık 900 konutluk, Anadolu yakasının en doğal projesini sunmaya hazırlanıyor.

Sinpaş Grubu’nun 40. Yaşını kutladığı 2014’ün ilk yarısında çok iyi bir satış grafiği çizen ve geçen yıla göre yüzde 70’lik bir artışla yaklaşık 400 milyon TL ciroya ulaşan Sinpaş GYO, hiç hız kesmeden yeni projelerini birbiri ardına sunmaya devam ediyor.

Sinpaş GYO, lansmanını gerçekleştirmeye hazırlandığı ve konsepti merakla beklenen Sancaktepe’deki yeni projesi için ön talep toplamaya başladı.

900 KONUTTAN OLUŞUYOR

İstanbul’un Anadolu yakasında her geçen gün değeri artan Sancaktepe bölgesinde, Aydos Ormanı’nın hemen yanında yer alan, yaklaşık 900 konutluk yeni projede, 1+1’den 4+1’e farklı ihtiyaçlara uygun daire seçenekleri bulunuyor.

MERKEZİ KONUM AVANTAJI

Orman kıyısında doğal, huzurlu, kaliteli ve modern yaşamın olanaklarını sunan Sancaktepe projesi, TEM bağlantı yollarına yakınlığı, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşım kolaylığı ile öne çıkacak ve yatırımcılarına değer kazandıracak.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.