Sinpaş GYO’dan Ege Konseptli Ankara Projesi!

09 Eylül 2015
PAYLAŞ
Sinpaş GYO’dan Ege Konseptli Ankara Projesi!

Sinpaş GYO'nun Ankara Dikmen Vadisi'nde hayata geçirdiği yeni projesi Sinapş GYO Ankara, 600 milyon liralık yatırımla yükseliyor.

Ankara'nın Dikmen Vadisi'nde Sinpaş GYO güvencesiyle 26 bin metrekarelik alanda 900 konut kapasitesi ile inşa edilen Sinpaş GYO Ege Konseptli Ankara projesinde büyüklükleri 50 ile 200 metrekare arasında değişen 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipi seçenekleri sunuluyor.

SİNPAŞ GYO ANKARA PROJE DETAYLARI

Sinpaş GYO'nun Ankara Dikmen Vadisi'nde hayata geçireceği Ege konseptli proje, 2 etapta 900 bağımsız bölümden meydana geliyor. Projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut tipleri yer alıyor. İsmi açıklanmayan projede birbirinin güneşini kesmeyen, kış bahçeli ve geniş balkonlu Alaçatı, Assos, Cunda ve Foça Evleri bulunuyor.

Sinpaş GYO'nun butik markası Eviya Gayrimenkul'ün İstanbul'da hayata geçirdiği Ege Boyu ve Ege Yakası projeleri büyük ilgi gördü. Sinpaş GYO, Ege konseptli projelerini Ankara'ya taşımaya karar verdi. Ankara Oran'da Dikmen Vadisi'nin üst kısmında yer alacak proje için çalışmalar başladı. Ruhsatlandırma aşamasında olan projenin Ekim-Kasım aylarında satışa çıkması bekleniyor. Ege konseptli yeni proje için ön talep toplamaya başladı.

Yatırım değeri 600 milyon TL olan projede büyük ve iki katlı bir Ege çarşısı olacak. Ege konseptine özgü yüksek taş duvarlar ve açık renkler tercih edileceği projede İstanbul’daki Ege Yakası projesinde olduğu gibi isimlerini Ege’den alan Alaçatı, Assos, Cunda ve Foça Evleri yer alacak. Ayrıca Santorini’de olduğu gibi birbirinin güneşini kesmeden konumlandırılmış evler ile kış bahçeli, geniş balkonlu daireler gibi pek çok seçenek bulunacak.

Fiyatların henüz belirlenmediği Sinpaş GYO Ankara projesinde ödeme koşulları da netlik kazanmadı. Ege'yi Başkent'e taşıyan Sinpaş GYO Ankara projesinde teslim işlemlerinin Ocak 2018'de teslim edilmesi planlanıyor.

SİNPAŞ GYO ANKARA PROJE BİLGİLERİ

Sinpaş GYO Ege Konseptli Ankara Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Dikmen Vadisi Oran/Ankara
Telefon : 444 1 440
Web : www.sinpasgyo.com
E-mail : info@sinpasgyo.com

Sinpaş GYO Ege Konseptli Ankara Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri :

- AVM
- Fitness merkezi
- Güvenlik
- Kameralı güvenlik
- Kapalı otopark
- Sauna
- Asansör
- Hidrofor
- Jeneratör
- Su deposu
- Balkon
- Isı pay ölçer
- Merkezi ısıtma
- Teras
- Deprem yönetmeliğine uygun
- Yalıtım yönetmeliğine uygun
- Yapı denetimi yapılmış
- Zemin etüdü yapılmış

 


"Sinpaş GYO’dan Ege Konseptli Ankara Projesi!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap