Sinpaş İncek Blue Projesinde Yaşam Başladı

TED Ankara Koleji'ne 10 dakika mesafede konumlanan İncek Blue projesinde yaşam başladı...

23 Eylül 2016
Sinpaş İncek Blue Projesinde Yaşam Başladı TED Ankara Koleji'ne 10 dakika mesafede konumlanan incek Blue projesinde yaşam başladı...

Sinpaş GYO tarafından hayata geçirilen İncek Blue projesi Ankara İncek’te yer alıyor. Toplam 225 adet konuttan meydana gelen İncek Blue projesinde yaşam başladı.

Teslimlerin yapıldığı İncek Blue projesinde alanları 80 metrekareden başlayan ve 150 metrekareye kadar yükselen 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor.

İncek Life projesinin en mavi etabı olarak yükselen İncek Life projesi Bahçeşehir Koleji’ne yakın, Atılım Üniversitesi’ne 3 dakika, Bilkent Üniversitesi ve TED Ankara Koleji’ne 10 dakika mesafede konumlanıyor.

Kesintisiz şehir manzarasına sahip olan İnce Blue projesinde piknik ve barbekü alanı, tenis kortu, koşu, bisiklet, yürüyüş parkurları, yoga ve pilates alanları, gezinti göleti, golf sahası, basketbol sahası, konser ve etkinlikler için kullanılan yeşil alan, ağaç evler, macera parkı, çocuk oyun alanları ve çocuk kulübü, Zen Kulübü, kış bahçeleri, devasa açık havuz ve plaj, kendine ait çarşı ve kapalı havuz yer alıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.