Sinpaş Köyceğiz Projesinde Teslimler Başladı

Teslimlerin başladığı Sinpaş Köyceğiz projesinde sınırlı sayıda kalan daireler için özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Sinpaş Köyceğiz fiyatları 751 bin 600 TL'den başlıyor...

02 Haziran 2016
Sinpaş Köyceğiz Projesinde Teslimler Başladı Teslimlerin başladığı Sinpaş Köyceğiz projesinde sınırlı sayıda kalan daireler için özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Sinpaş Köyceğiz fiyatları 751 bin 600 TL'den başlıyor...

İstanbul Anadolu yakasında Sancaktepe’de yaşama geçirilen Sinpaş Köyceğiz projesinde yaşam başlıyor. Daire teslimlerine başlayan Sinpaş Yapı kalan son daireler içinde özel ödeme koşulları sunuyor.

26 bin metrekare alan üzerinde yaşama geçirilen Sinpaş Köyceğiz projesi toplam 291 adet konuttan meydana geliyor. Projede 2+1, 3+1, 3,5+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Yüzde 20 İndirimle Hemen Teslim Daireler

Sinpaş Köyceğiz fiyatları 751 bin 600 TL’den başlangıç gösteriyor. Projede yüzde 25 peşin, yüzde 15’i 12 ay sonra ara ödeme, kalan tutar ise firma bünyesinde 40 ay eşit taksitle ödenebiliyor.

Firma bünyesindeki ikinci seçenekte ise yüzde 50 peşinatla 36 ay eşit taksitle ödenebiliyor. Bu seçenekte yüzde 20 indirim uygulanırken, yüzde 50’nin üzerinde yapılan her ödeme için ödenen tutar üzerinden yüzde 20 indirim daha sunuluyor. Ayrıca tamamı peşin ya da banka kredili ödemelerde de yüzde 20 indirim avantajı bulunuyor.

3. Köprü Bağlantısına 15 Dakika Mesafede

Sabiha Gökçen Havalimanı’na, Atlas Park ve Viaport AVM’ye yakın mesafede konumlanan Sinpaş Köyceğiz projesi TEM otoyolu üzerinde Sancaktepe gişelere 4 kilometre, Şile otoyoluna 5 kilometre, 3. Köprü kavşak noktasına ise 15 dakika uzaklıkta yer alıyor.

2 bin 500 metrekarelik göletin yer aldığı Sinpaş Köyceğiz projesinin sosyal olanakları arasında;

- Kapalı yüzme havuzu
- Fitness center
- Hamam
- Sauna
- Çocuk oyun alanları
- Köy kahvesi, çeşmesi, köy meydanı
- Restoran ve cafeler
- Yürüyüş ve koşu parkurları
- Dinşenme terasları
- Su kenarı loaları
- Otopark
- Güvenlik bulunuyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.