Sinpaş Liva ve Köyceğiz’de 25 Bin TL Ramazan İndirimi

Sinpaş, Liva ve Köyceğiz projelerinde Ramazan’a özel 25 bin TL indirim fırsatı sunuyor...

08 Haziran 2016
Sinpaş Liva ve Köyceğiz’de 25 Bin TL Ramazan İndirimi Sinpaş, Liva ve Köyceğiz projelerinde Ramazan’a özel 25 bin TL indirim fırsatı sunuyor...

Sinpaş Yapı, Liva ve Köyceğiz projelerinde Ramazan’a özel düzenledikleri kampanya kapsamında 25 bin TL indirim fırsatı sunuyor.

6 Haziran-7 Temmuz tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında Sinpaş Liva ve Sinpaş Köyceğiz projelerinden konut alan herkese satış fiyatı üzerinde 25 bin TL indirim yapılıyor.

Peşin veya banka kredili ödemelerde; satış fiyatının tamamının peşin veya banka kredisi ile ödenmesi durumunda %20 peşin indirim iskontosu uygulanacak. Peşin ödemelerde her iki projede de direk tapudan satış imkânı bulunuyor. Banka kredisi ile ödeme yapmak isteyen müşterilere Sinpaş’a özel faiz oranları sunulacaktır. Şirket bünyesinde ise 40 aya kadar vade imkânı sunuluyor.

SİNPAŞ KÖYCEĞİZ’DE HEMEN TESLİM DAİRELER 756 BİN 960 TL
Sancaktepe’de 26 bin metrekare alan üzerinde yükselen Sinpaş Köyceğiz projesi toplam 291 konuttan oluşuyor. Projede büyüklükleri 159 ile 275 metrekare arasında değişen 3+1 ve 3.5+1 daire seçenekleri yer alıyor. Konut teslimleri hemen yapılan Sinpaş Köyceğiz fiyatları ise 756 bin 960 TL’den başlıyor.

LİVA’DA 448 BİN 480 TL
Sinpaş Liva projesi ise Sultanbeyli’de yükseliyor. 52 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Sinpaş Liva projesi 2 etaptan oluşuyor. Birinci etap Liva İstanbul’da 349, ikinci etap Liva Turkuaz’da ise 526 olmak üzere toplam 875 konut yer alıyor. Projede 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Konut teslimleri hemen yapılan Sinpaş Liva fiyatları ise 448 bin 480 TL’den başlıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Türkiye’nin emlak karnesi açıklandı

Türkiye’nin emlak karnesi açıklandı

Ajans Press, TÜİK’in açıkladığı Haziran ayı konut satış verilerine göre Türkiye’nin emlak karnesini

26 Temmuz 2017


Valory Çeşme Projesi'nin fiyatları belli oldu

Valory Çeşme Projesi'nin fiyatları belli oldu

Mimari harikası konutları Çeşme doğasıyla buluşturacak Valory Çeşme Projesi'nde daire fiyatları 950

26 Temmuz 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat