• Emlak Haberleri
  • Sinpaş Tasarruf Sandığı, Bursa ve Samsun’da hızla büyümeye devam ediyor

Sinpaş Tasarruf Sandığı, Bursa ve Samsun’da hızla büyümeye devam ediyor

Sinpaş’ın tasarrufa dayalı faizsiz finans desteği modeli ile her gelir grubuna uygun tasarruf imkanı sunan şirketi

31 January 2023
Sinpaş Tasarruf Sandığı, Bursa ve Samsun’da hızla büyümeye devam ediyor “Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı” Bursa ve Samsun’daki yeni şubeleriyle büyümeye devam ediyor. 23 şehirde 34 şube ile hizmet verdiklerini belirten Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı Genel Müdürü Merve Onarlı, “Her geçen gün Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı ailesine katılan yeni şubelerle tahminimizden hızlı büyüyoruz. 2023 yılında gördüğümüz yoğun ilginin de verdiği güçle daha çok kişiye ulaşmaya devam edeceğiz” dedi.

Gayrimenkul sektörüne kazandırdığı yenilikler ve yarım asırlık tecrübesiyle Türkiye’nin öncü markası Sinpaş, her gelir grubundan müşterilerini faizsiz finansman desteği ile buluşturmaya devam ediyor.

“2023’e yeni şubelerle hızlı başladık”

Sinpaş’ın tecrübesi ve isminin verdiği güvenin tasarruf için alternatif arayışında olan müşteriler tarafından olumlu karşılandığına değinen Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı Genel Müdürü Merve Onarlı şu açıklamayı yaptı: “Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı olarak tasarruf finansmanı sektörüne geçmişimizden aldığımız güçle farklı bir soluk getirdik. Artan talepler sayesinde Ankara’da açtığımız üçüncü şubemizden sonra şimdi de Bursa ve Samsun’da iki yeni şube ile 2023’e hızlı bir şekilde giriş yaptık. Bu yoğun ilgili açacağımız yeni şubelere yönelik planlarımızı erkene çekmemizi sağlıyor.”

Bursa ve Samsun şubeleriyle büyüme atağı

Müşteriler için ulaşılabilir olmanın öneminin altını çizen Onarlı şöyle konuştu: “Bursa’da açtığımız ilk şubemiz Osmangazi’den sonra ikinci şubemizi bu hafta Bursa Yıldırım’da açıyoruz. Ayrıca yine bu hafta Samsun’da İlkadım şubemizin açılışıyla toplam 34 şubede müşterilerimize ulaşacağız. 2023 yılı için planladığımız 55 şubeye ulaşma hedefimizi talepler böyle yoğun devam ettiği sürece planlanandan da önce gerçekleştireceğiz.”

Her gelire uygun tasarruf modelleri

Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı, Türkiye’nin her yerinde tüm gelir gruplarından müşterilerine özel sunduğu Çekilişli ve Serbest Planlı Tasarruf Modelleri ile isteyen herkese konut ve araç alımındaki finansal ihtiyaçlarını, gelir düzeylerine uygun şekilde karşılama imkanı sağlıyor. Tüm bu hizmetler hakkında bir danışman ile yüz yüze görüşerek bilgi almak isteyenlerin tercihi olan şubelere büyük önem veren Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı, kurulduğundan bu yana geçen kısa sürede hızlı şubeleşme ile geniş bir ağ kurdu.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum