• Şirket Haberleri
  • Sinpaş ticari gayrimenkul başarısını yurt dışına taşıyor

Sinpaş ticari gayrimenkul başarısını yurt dışına taşıyor

Gayrimenkul sektörünün önemli firmalarından Sinpaş GYO, ticari gayrimenkul alanındaki başarısını dünyaya taşıyor.

11 December 2017
Sinpaş ticari gayrimenkul başarısını yurt dışına taşıyor Sektörün dikkat çeken temsilcilerinden biri olan 44 yıllık tecrübesiyle birbirinden farklı projeler hayata geçiren Sinpaş GYO, ticari gayrimenkul alanında da çok başarılı projeler yükseltmeye devam ediyor. Türkiye’de Flatofis, İş Modern, Deposite AVM, Denizli Aquamall ve Ankara Altınoran AVM gibi yüksek yatırım değerine sahip projelerle ticari gayrimenkuldeki uzmanlığını kanıtlayan Sinpaş, şimdi uluslararası alanda da bir başarıya imza atıyor. Sinpaş’ın bu yatırımı Avrupa ve Almanya’nın finans, ticaret, fuar ve sanayi merkezi konumundaki Frankfurt’ta yükselecek. 2013 yılında yüzde 20 doluluk oranıyla satın aldığı OSWE ticaret ve lojistik kompleksinin kiracı sayısını 4 yılda yüzde 641, kira gelirini yüzde 306 artırmayı başaran Sinpaş, AB pazarının kalbindeki en merkezi bölgede olma imkânı yaratıyor.

Sinpaş GYO, Türkiye’nin ilk A+ yatay iş ve yaşam merkezi Flatofis Haliç, Flatofis Kağıthane, modern altyapısı ve avantajlı lokasyonu ile sanayi kuruluşlarının depolama, imalat ve atölye ihtiyacını mükemmel şekilde karşılayan ve yatırımcılarına çok kazandıran İş Modern İkitelli ve İş Modern Ambarlı, İstanbul Avrupa yakasının çekim merkezi haline gelen Deposite Outlet AVM, Denizli’yi dünyaca ünlü marka ve lezzetlerle buluşturan AquaMall AVM, Ankara’da 365 gün kayak keyfi, Skywalk ile gökyüzünde yürüme deneyimi, ExtremeLand ile macera keyfi yaşatan Altınoran Çarşı gibi şehre, yaşama ve iş dünyasına değer katan projeleri gerçekleştiriyor.

Konuyla ilgili görüş bildiren Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, Sinpaş’ın yarım asra yaklaşan tecrübesi ve uzmanlığı ile faaliyette bulunduğu her alanda yenilikçi ve öncü kimliğe sahip olduğunun altını çizerek, “Sinpaş bugün ‘gayrimenkul geliştirme’, ‘sanayi’, ‘hizmet’, ‘finans’ ve ‘enerji’ sektörlerinde 28 şirketi ve 3 binden fazla çalışanı ile daima en iyiyi hedefleyerek çalışıyor. Satışı devam eden projelerimiz ve üretim süreci devam eden şantiyelerimizde 1 milyon metrekarelik alanda büyük yatırımlarımız var. Planladıklarımız ise 2 milyon 500 bin metrekare civarında bulunuyor. Yurt içinde İstanbul, Ankara, Bursa, Denizli, Bilecik, Eskişehir, Niğde, Muğla’da; yurt dışında Riyad, Cidde, Frankfurt’ta çalışıyoruz. Her alanda en iyiyi hedefliyoruz ve bunun en iyi örneğini, Frankfurt’ta sergiledik” dedi.

“1 MİLYON 470 BİN METREKARELİK TİCARİ GAYRİMENKUL”

Ayrıca Sinpaş’ın ticari gayrimenkul alanında da iddialı olduğunu belirten Çelik, “Bugün itibarıyla 1 milyon 470 bin metrekarelik ticari gayrimenkul portföyümüz var. Yıllık 105 bin metrekare kiralama yaparak, konut dışında ticari gayrimenkul yönetimi de yapıyoruz. Farklı yelpazede 1 milyon 470 bin metrekare ticari alan yönetimi ve işletmesini yürütmeyi, Türkiye’de ilk olarak Sinpaş gerçekleştirdi. İhtiyaçlara cevap veren projeler geliştirmeye özen gösteriyor, bizim projelerimizi tercih eden farklı sektördeki profesyonellerin/firmaların/kiracıların iş kollarına göre projelerimizi geliştiriyoruz. Ticari gayrimenkullerimizde aynı zamanda çalışan mutluluğunu esas alan yaşam alanlarını da önemsiyor ve güncel yaşam kalitesini maksimum seviyeye taşıyan teknolojik alt yapısı güçlü sosyal alanlar oluşturuyoruz. Bu alandaki üstünlüğümüzü, Almanya’daki gurur veren başarımızla bir kez daha kanıtladık. Avrupa’nın merkezinde stratejik bir bölgede işlerini geliştirmek isteyen Türk girişimciler ile kıtalararası ticarette ‘360 derece ticaret bağlantısı’ mottosuyla hayata geçirdiğimiz OSWE ticari kompleksinde kiracı sayısını 4 yılda yüzde 641, kira gelirini yüzde 306 artırmayı başardık. Tüm ticari yatırımlarımız için yeni hedefimiz, doluluğu yüzde 95 seviyesine ulaştırmak” ifadelerini kullandı.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İNDER'in sektöre katkıları devam edecek

İNDER'in sektöre katkıları devam edecek

İNDER'de yeni yönetim kurulu başkanı ve yönetim kurulu üyeleri belirlendi.

01 April 2021


Emlak Konut'un değerli arsasını DAP Yapı satın aldı

Emlak Konut'un değerli arsasını DAP Yapı satın aldı

Emlak Konut'un İstanbul Sarıyer'deki arsası, düzenlenen ihaleyle satıldı.

20 March 2021


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum