• Emlak Haberleri
  • Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı’ndan Enflasyon Korumalı Tasarruf Kampanyası

Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı’ndan Enflasyon Korumalı Tasarruf Kampanyası

Yarım asırlık Sinpaş Holding güvencesiyle faaliyet gösteren Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı; yeni kampanyasıyla konut, iş yeri, araç alımlarında müşterilerine teslim tarihine kadar enflasyon artışından etkilenmeyen tasarruf modeli sunuyor.

19 December 2022
Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı’ndan Enflasyon Korumalı Tasarruf Kampanyası Sinpaş’ın her gelir grubuna uygun, faizsiz finansman desteği sunduğu tasarrufa dayalı finansman şirketi Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı; müşterilerini ev, iş yeri veya araç alımlarında teslime kadar enflasyon karşısında piyasa fiyat artışından etkilenmemelerini sağlayan yeni tasarruf modeliyle buluşturuyor.

Bugüne kadar 120 bin kişiyi ev, ofis ve iş yeri sahibi yapan Sinpaş; tasarrufa dayalı faizsiz finansman desteği sunduğu Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı şirketi ile Enflasyon Korumalı Tasarruf Kampanyası’nı sunarak kazandırmaya devam ediyor.

Tasarrufları enflasyona karşı koruyan kampanya

Müşterilerini enflasyon karşısında koruma altına alan ayrıcalıklı tasarruf planı sayesinde Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı müşterileri üyelik aşamasında karar verilen finansman bedelini son teslim ayına kadar belirli vadelerde ve belirli oranda artırarak ihtiyaç duyacakları yeni finansman tutarına erişiyorlar. Üstelik yeni finansman tutarı için ek bir maliyet ya da masraf da ödemeleri gerekmiyor. Bu sayede müşteriler sadece yeni finansman tutarının taksitlerini ödeyerek hayallerindeki ev, iş yeri ya da araca kavuşabiliyor. Yeni kampanya sayesinde, teslim tarihine kadar alacakları ev veya arabanın fiyatının artması halinde müşterilerin fonları da otomatik olarak artış gösteriyor. Böylelikle enflasyon koruması altında olan müşteriler herhangi bir artıştan etkilenmeden ödemelerini rahatlıklar yapabiliyor.

Bankasız, faizsiz bütçeye uygun ödeme planları

Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı, sunduğu; “Planlı Tasarruf Modeli, Avantajlı Tasarruf Modeli, Esnek Tasarruf Modeli” gibi tasarruf yöntemleriyle isteyen herkese finansal ihtiyaçlarını karşılama imkanı sağlıyor. Her gelir grubundan dileyen herkes, tüm ihtiyaçlarını; kişiye özel ödeme seçenekleri, yatırım tutarına özel teslim tarihleri, hızlı, kolay ve en uygun maliyet olanakları sunan Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı ile karşılayabiliyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum