Şirinevler Minibüs Terminali Üst Geçidi Kapanıyor

İstanbul Bahçelievler'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

06 Ocak 2016
Şirinevler Minibüs Terminali Üst Geçidi Kapanıyor

Şirinevler Minibüs Terminali ve Zeminaltı Otopark inşaatı çalışmaları kapsamında Şirinevler Minibüs Terminali E-5 üst geçidi bugünden itibaren geçici olarak kapanıyor...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilecek olan Şirinevler Minibüs Terminali ve Zeminaltı Otopark'ı için çalışmalar devam ediyor. Çalışmalar nedeniyle bugünden itibaren Şirinevler Minibüs Terminali E-5 Üstgeçidi geçici olarak kullanılmayacak.

Şirinevler metro ile metrobüs durakları arasındaki yaya ulaşımı bu süre zarfından Şirinevler Meydanı Köprüsü üzerinden sağlanacak. Proje tamamlandığında 13 bin metrekarelik alanda 404 araçlık otopark ve 65 minibüs kapasiteli terminali hayata geçmiş olacak.

Bir sene içerisinde tamamlanması planlanan Şirinevler Minibüs Terminali Zeminaltı Otoparkı inşaat çalışmaları sebebiyle 21 Kasım 2015'te E-5 Havaalanı istikametinden Şirinevler girişi trafiğe kapatılmıştı. Çalışmalar süresince trafik E-5 Bahçelievler yan yol girişten akacak.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Mehmet Ceylan: Çevre konusu hayati derecede önemli

Mehmet Ceylan: Çevre konusu hayati derecede önemli

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Karabük İl Müdürlü

12 Ekim 2017


‘Katı Atık Yönetimi Çalıştayı’ bugün Konya'da başlıyor

‘Katı Atık Yönetimi Çalıştayı’ bugün Konya'da başlıyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından düzenlenecek "Katı Atık Yönetimi Çalıştayı" bugün Konya'da

12 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.