Siyahkalem Köy Projesinde 120 Ay 0,70 Faizle

İstanbul Sarıyer'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

25 Mart 2016
Siyahkalem Köy Projesinde 120 Ay 0,70 Faizle

Cityscape Turkey fuarında yatırımcılardan yoğun ilgi gören Siyahkalem Köy projesinde uygun faiz oranları uygulanıyor...

Emlak Konut GYO güvencesiyle Siyahkalem tarafından yaşama geçirilen Köy projesi dün kapılarını açan Cityscape Turkey'de yerini aldı. Fuarı değerlendiren Siyahkalem CFO’su İbrahim Kahraman, fuarın yüzünü güldürdüğü şirketlerden biri olduklarını söyledi.

ULAŞIM YATIRIMLARI BÖLGEMİZİ CAZİP HALE GETİRDİ

Kahraman, "3. köprü, 3. Havalimanı ve kent içi ulaşımı büyük ölçüde kolaylaştıran yeni tüneller, bizim bölgemizi yalnız yerli yatırımcı ve kullanıcılar için değil, yabancılar için de cazip hale getirdi. Yabancı yatırımcı İstanbul’u ve İstanbul’daki gayrimenkul projelerini çok yakından izliyor. Biz bir kez daha bunu gördük." dedi.

FUARDAN 20 MİLYON DOLARLIK CİRO HEDEFLENİYOR

Bu fuardan toplam 20 milyon dolarlık bir ciro beklediklerini belirten Kahraman "Londralı, gayrimenkul geliştirme şirketi Copperstoners’la görüşmelerimiz başladı. Özellikle Katar’lı ve Suudi Arabistan’lı fonlarla çok sıcak ilişkiler kurduk. Toplam 15 milyon dolarlık bir yatırım için her iki fonla Pazar günü satış ofisimizde bir araya geliyoruz. Ayrıca Bahreyn Kraliyet Ailesi mensuplarından birisi projeyle ilgilendi ve yatırım yaptı." açıklamalarında bulundu.

120 AY İÇİN YÜZDE 0,70 FAİZ ORANI

Sarıyer Zekeriyaköy'de hayata geçirilen Köy projesi toplam 467 bin metrekare alan üzerine yayılıyor. 2017 yılının Ocak ayında teslimlerinin yapılması planlanan proje bin 200 adet konuttan meydana geliyor.

Dairelerin 1+1'den 6+1'e kadar farklılık gösterdiği Köy projesinde anlaşmalı bankalar aracılığıyla uygun faiz oranları uygulanıyor. Bu kapsamda 60 ay vade için yüzde 0,32 ve 120 ay için yüzde 0,70 oranları sunuluyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.