Skymark Ataşehir projesinde çalışmalar başlıyor

Ataşehir Küçükbakkalköy'de hayata geçirilmeye hazırlanan Skymark Ataşehir projesinde çalışmaların yakın zamanda başlayacağı öğrenildi.

31 Temmuz 2017
Skymark Ataşehir projesinde çalışmalar başlıyor Toplam 8 bin 873 metrekare alan üzerinde yükselecek Skymark Ataşehir projesi, imzası taşıyor. Projede 813 konut yer alırken 10 adet de ticari ünite bulunuyor.

90 milyon TL yatırımla hayata geçireceği Skymark Ataşehir, İstanbul'un Anadolu yakası Ataşehir ilçesinde bulunuyor. Küçükbakkalköy Mahallesi'nde yer alan proje, 1988 ada 3 parselde konumlandırılmış durumda.

Çalışmaların yakın zamanda başlayacağı Skymark Ataşehir projesinde teslim tarihi olarak 2019 yılı hedefleniyor. Küçükbakkalköy bölgesine modern ve konforlu bir yaşam alanı getirecek proje, tek blok tasarımına sahip.

Skymark Ataşehir projesinin tamamlanmasının ardından bin 676 kişinin projede hayat sürmesi bekleniyor. E-5 Otoyolu'na 2,5 kilometre uzaklıkta konumlandırıla Skymark Ataşehir, aynı zamanda son yıllarda iş hayatının yoğunlaştığı bölge olan Ataşehir'e de yakın konumuyla dikkat çekiyor.

Sunacağı modern ve lüks hayatı konforlu kılmak için birçok sosyal imkanı da bünyesinde barındıran Skymark Ataşehir projesi, eşsiz bir yaşamın kapılarını açıyor. Projede yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, spor alanları gibi imkanlar bulunuyor. Aile hayatına da hitap etmek isteyen proje; çocuk oyun alanları, peyzaj, yürüyüş parkuru ve cafe gibi sosyal donatıları da içeriyor.

Ataşehir'de hayata geçirilecek Skymark Ataşehir projesinde henüz daire satış fiyatları ve ödeme imkanları açıklanmadı.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.