Starlife Silivri Projesinde 800 Bin TL’ye Villa

18 Mart 2016
PAYLAŞ
Starlife Silivri Projesinde 800 Bin TL’ye Villa

Teslimlerin hemen gerçekleştiği Starlife Silivri projesinde banka kredisi ile 120 aya kadar vadelendirme imkanı sunuluyor...

İstanbul Avrupa yakasında Silivri'de yaşama geçirilen Star Life Silivri Villaları projesi Say Yapı imzası taşıyor. 102 bin metrekare alan üzerine yayılan Starlife Silivri projesinde 87 bin metrekarelik alan yeşile ayrılmış durumda.

Toplam 90 adet villadan meydana gelen Starlife Silivri projesinde A, B ve C olmak üzere 3 tip villa yer alıyor. Projede A tipi villalar bin metrekareden başlayan bahçeler üzerinde 440 metrekare büyüklüğünde 2 katlı, B tipi villalar 700 metrekareden başlayan bahçeler içinde 350 metrekare 2 katlı ve C tipi villalar ise 578 metrekareden başlayan bahçeler üzerinde 300 metrekare 2 katlı olarak dizayn edildi.

Starlife Silivri fiyatları minimum 800 bin TL'den başlıyor. Eğer villayı natamam teslim alınırsa 800 bin TL, anahtar teslim tercih edilirse fiyatlar 1 milyon TL'den başlıyor. Projede yüzde 25 peşinat ödendikten sonra kalan tutar 120 aya kadar vadelendirilebiliyor.

starlife 2

Teslimlerin hemen gerçekleştiği Starlife Silivri projesi Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile inşaatına başlanan yepyeni yollar, üçüncü havaalanı ve Yeni İstanbul projesine yakın mesafede konumlanıyor. Proje Atatürk Havalimanı’na sadece 40 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Starlife Silivri sosyal olanakları;

- Açık yüzme havuzu
- Güneşlenme terasları
- Sauna
- Fitness center
- Türk hamamı
- Çocuk oyun alanları
- Tenis kortu
- Yürüyüş yolları
- Kafe bar
- Otopark
- Güvenlik


"Starlife Silivri Projesinde 800 Bin TL’ye Villa" haberine ait yorum yok

Yorum Yap