Still İstanbul Adoria Projesinde Kira Garantili 1+1 Daireler 313 Bin TL

İstanbul Kurtköy'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

12 Nisan 2016
Still İstanbul Adoria Projesinde Kira Garantili 1+1 Daireler 313 Bin TL

Kurtköy’de yükselen Still İstanbul Adoria projesinde 1 yıl bin TL kira garantili 1+1 daireler 313 bin TL’den satılıyor. Proje peşin ödemelerde yüzde 12 indirim yapılıyor...

Yeşilyurt inşaat tarafından İstanbul anadolu Yakası Kurtköy’de hayata geçirilen Still İstanbul Adoria projesinde sınırlı sayıda kalan 1+1 daireler için kira garantisi veriliyor.

Kampanya kapsamında 1+1 daireler için 1 yıl bin TL kira garantisi veriliyor. Fiyatların 313 bin TL ile 331 bin TL arasında değişiklik gösterdiği Still İstanbul Adoria Kurtköy projesinde peşin ödemelerde ise yüzde 12 indirim yapılıyor.

31 Mayıs 2016 tarihine kadar geçerli olan kampanya ile projeden 1+1 daire satın alan müşterilere 2017 yılı boyunca bin TL kira avantajı sağlanıyor.

10 bin metrekare alan üzerinde yükselen Still İstanbul Adoria projesinde toplam 199 konut yer alıyor. Büyüklükleri 60 ile 211 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Yeşilyurt İnşaat Still İstanbul Adoria projesinde fiyatlar 313 bin TL’den başlıyor.

Viaport Alışveriş Merkezi’ne yürüme mesafesinde konumlanan Still İstanbul Adoria projesi Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik Marina ve Tem otobanına olan yakınlığı ile dikkat çekiyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Sel riski yeşil çatılarla azalacak

Sel riski yeşil çatılarla azalacak

ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanı Adil Baştanoğlu, yeşil çatılar hakkında yaptığı açıklamada bu uygulam

21 Temmuz 2017


Hazine ve kamu taşınmazlarında kiralama şartları değişti

Hazine ve kamu taşınmazlarında kiralama şartları değişti

Maliye Bakanlığı’nın Devlete ait olan hazine ve kamu taşınmazlarının 49 yıllığına kiralamalarda yapt

21 Temmuz 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat