Şubat 2016’da Yeni Satışa Çıkacak Konut Projeleri

29 Ocak 2016
PAYLAŞ
Şubat 2016’da Yeni Satışa Çıkacak Konut Projeleri

İşte Şubat 2016’da lansmana özel fiyatlarla yeni satışa çıkacak konut projeleri…

Yeniemlak.com takipçileri için en yeni konut projelerini araştırdık. Lansmana özel fiyat ve ödeme seçenekleri ile Şubat 2016’da yeni satışa çıkacak konut projelerini mercek altına aldı.

İşte o projeler…

<a href=DKY Ada" src="http://www.yeniemlak.com/wp-content/uploads/2016/01/dky-ada.jpg" height="290" class="alignnone wp-image-86858 size-full">

DKY Ada’DA METREKARESİ 4 BİN TL
DKY inşaat tarafından Kartal’da inşa edilen DKY Ada projesi Şubat’ta yeni satışa çıkacak konut projeleri arasında yer alıyor. 18 bin 587 metrekare alan üzerinde yükselen DKY Ada projesinde toplam 745 konut yer alıyor. DKY Ada Kartal projesinde 2+1,5, 3+1,5 ve 4+1,5 daire seçenekleri yer alıyor. DKY Ada fiyatları ise metrekare bazında 4 bin TL’den başlıyor. Ön talep toplama süreci devam eden DKY Ada projesinde resmi satışların Şubat ayında başlaması planlanıyor.

ua fikirtepe projesi

FİKİRTEPE KRAFT’TA METREKASİ 8 BİN TL
Keleşoğlu tarafından Fikirtepe kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilen Fikirtepe Kraft projesi 135 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Kadıköy Fenerbahçe Stadı’nın hemen sol tarafından konumlanan Keleşoğlu Fikirtepe projesi Kraft’da metrekare birim fiyatlarının 8 bin TL civarında olması bekleniyor. Projede konutların yanı sıra ticari alanlar da yer alıyor.

KONSEPT KADIKY

KONSEPT KADIKÖY’DE METREKARESİ 7 BİN TL
En yeni konut projeleri arasında Şua inşaat Fikirtepe projesi de yer alıyor. Fikirtepe kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Konsept Kadıköy projesi 140 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Şua İnşaat Fikirtepe projesinde toplam 800 konut yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinden oluşan Şua İnşaat Fikirtepe projesi Konsept Kadıköy fiyatları ise ortalama 7 bin TL olması planlanıyor. Projenin Şubat sonu satışa çıkması planlanıyor. Şua İnşaat Fikirtepe projesinde konutların yanı sıra 4 bin 500 metrekare de ticari alan yer alıyor.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


"Şubat 2016’da Yeni Satışa Çıkacak Konut Projeleri" haberine ait yorum yok

Yorum Yap