Süleyman Çetinsaya’nın 52 Yıllık Sırrı!

20 Nisan 2016
PAYLAŞ
Süleyman Çetinsaya’nın 52 Yıllık Sırrı!

Artaş Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya 52 yıllık sırrını bugün ilk kez Avrupa Konutları Başakşehir projesinin lansmanında açıkladı. İşte o sır...

Artaş Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya 52 yıllık sırrını bugün ilk kez Avrupa Konutları Başakşehir lansmanında açıkladı.

VARLIĞI DA BİLİRİM YOKLUĞU DA
Toplantıda 52 yıl önceye giden Çetinsaya, “Kayseri’den İstanbul’a 1962 yılında geldik. 6 kardeşiz. Kalabalık olduğumuz için ev bulamadık. Sonunda Fatih’te bodrum katını kiraladık ona da 3 kardeşim için izin verdiler.
Ufacıcık bir pencere vardı. Oradan sadece insanların ayakları görünüyordu” dedi.

BÜYÜYÜNCE ANLADIM
Çetinsaya, “Akşamları yatağa girdiğimizde yatak ıslak olurdu. Yatağın neden ıslak olduğunu büyüyünce anladım. Rutubetten yatak ıslanıyormuş. Yani anlayacağınız ben yokluğu da gördüm varlığı da” diye konuştu.

PROJELERİMİ O BODRUM KATINI HATIRLAYARAK YAPIYORUM
Aradan 52 yıl geçmesine rağmen o günleri unutmadığını ifade eden Çetinsaya, “Şirketimizi 1977 yılında kurduk. O günden bu güne projelerimi hep karşımdaki vatandaşı düşünerek yaptım. 52 yıl önceki bodrum katını ve orada yaşadıklarımı unutmadım. Bugün alt gelirliye bizim proje üretmemiz çok zor. O zaten Toki’nin işi ama bizim amacımız orta gelir grubunu ulaşılabilir fiyatlarla ev sahibi yapmak” şeklinde sözlerini tamamladı.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


"Süleyman Çetinsaya’nın 52 Yıllık Sırrı!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap