• Diğer Haberler
  • Süleymanpaşa Belediyesi İnşaatlarda Sıkı Denetim Başlattı!

Süleymanpaşa Belediyesi İnşaatlarda Sıkı Denetim Başlattı!

Tekirdağ Süleymanpaşa'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

13 Ekim 2015
Süleymanpaşa Belediyesi İnşaatlarda Sıkı Denetim Başlattı!

Süleymanpaşa Belediyesi ekipleri, sürdürdükleri rutin yapı denetim kontrolleri sırasında ruhsatsız ve güvenlik önlemleri alınmamış inşaatlara tutanak tuttu...

Tekirdağ’da zabıta ekipleri 3194 sayılı imar kanununun 32. maddesi gereği yaptığı denetimlerde inşaat ruhsatlarını, plan ve proje onaylarının ruhsat ile birbirini tutup tutmadığının kontrolünü, inşaatların çevre güvenlik önlemlerinin alınıp alınmadığını, inşaatın teknik özelliklerini belirten levhanın binanın görünen yerine konulmasını ve inşaat malzemelerinin yaya kaldırımları üzerinde bırakılmaması konusunda çalışan işçileri uyararak kontrollerini yaptılar.

Yapılan kontrollerde güvenlik önlemleri ile plan ve projeleri tam olan inşaat sahipleri duyarlılıklarından dolayı tebrik edilirken kaçak yapılaşma ve inşaatlarda güvenlik önlemi almayan yapı sahiplerine karşı denetimlerin devam edeceği ifade edildi.

“HUKUKİ YOLLARI TAKİP EDİN”
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, kesinlikle kaçak ve kural dışı yapılaşmaya göz yummayacaklarının altını çizerken, “Kentimiz her geçen gün daha büyümeye devam ederken, bununla beraber inşaat sektörü de hızla büyümeye devam ediyor. Kaçak yapılaşmayla ilgili kanun ve yasalar neyi emrediyorsa ekiplerimiz ona göre hareket ediyorlar. Vatandaşlarımız yapacakları yapılarda mutlaka hukuki yolları takip etmeliler" dedi. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Bağcılar Şehir Parkı’nın yüzde 95’i tamamlandı

Bağcılar Şehir Parkı’nın yüzde 95’i tamamlandı

2 yıl önce yapım çalışmaları başlayan Bağcılar Şehir Parkı projesinin yüzde 95’i hazır.

16 Ekim 2017


Çin gökdelen inşaatında Amerika’yı geride bıraktı

Çin gökdelen inşaatında Amerika’yı geride bıraktı

Yıllarca gökdelen sayısı ile şampiyonluğu elinde tutan New York’u son 9 yılda inşa edilen gökdelenle

16 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.