Sultanbeyli Teleferik Hattı Ne Zaman Açılacak?

27 Ağustos 2014
PAYLAŞ
Sultanbeyli Teleferik Hattı Ne Zaman Açılacak?

İBB tarafından hayata geçirilen Sultanbeyli Teleferik projesinin ne zaman hizmete açılacağı merak konusu oldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sultanbeyli Teleferik projesi için 16 Eylül 'de ihale gerçekleştirecek. İhale sonrası işe başlandıktan 240 iş günü bitiminde 3 kilometrelik projenin tamamlanması planlanıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sultanbeyli Teleferik projesine start verdi. İhalesi 16 Eylül'de saat 11.00'de yapılacak olan projenin 240 gün içinde tamamlanması planlanıyor.

1 yılı aşmadan tamamlanacak olan Sultanbeyli Teleferik projesinin ihalesi açık ihale şeklinde yapılacak. Sultanbeyli Teleferik hattı tamamlandığında 3 kilometrelik alana yayılmış olacak.

İŞE BAŞLAMA TARİHİ NET DEĞİL

İhalesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ek Hizmet Binası İhale İşleri Müdürlüğü'nde yapılacak olan Sultanbeyli Teleferik projesi kapsamında işe başlama tarihi ie ilgiliyse net bir bilgi verilmiş durumda değil.

İHALE DÖKÜMANLARI 150 LİRA

Şimdilik proje aşamasında olan ve güzergah planlaması, zemin etüdü gibi mali ve ekonomik fizibilite çalışmaları amacıyla hizmet alım ihalesi düzenlenen projenin ihale dökümanları 150 lira karşılığı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Ulaşım Planlama Müdürlüğü'nden alınıyor.

Sultanbeyli Teleferik hattıyla ilgili ayrıntılı bilgiler projenin tamamlanması ve çalışmalara başlanmasıyla belli olacak.


"Sultanbeyli Teleferik Hattı Ne Zaman Açılacak?" haberine ait yorum yok

Yorum Yap