Sur Yapı AVM Projesi İçin Kolları Sıvadı

İstanbul Çekmeköy'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

27 Kasım 2014
Sur Yapı AVM Projesi İçin Kolları Sıvadı

Bu yıl 14'üncüsü düzenlenen Perakende Günleri'nin co-sponsoru Sur Yapı, 2015'te yeni AVM projelerine hazırlanıyor.

Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas yeni yılda hayata geçirmeyi planladıkları AVM projesi ile ilgili "Yeni yatırım için Anadolu'da gelir seviyesi yüksek illeri inceliyoruz" dedi.

Geçtiğimiz günlerde Bursa'ya konut ve alışveriş merkezi yapacağını duyuran, inşaatı devam eden Eyüp'teki Axis İstanbul projesinin çalışmalarına hız kesmeden devam eden Sur Yapı, AVM yatırımlarını büyütme kararı aldı.

2015'TE YENİ AVM PROJELERİ

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, "Perakendeye yatırıma başlayalı 4.5 yıl oldu. Kağıthane Axis'i geçen yıl açtık. Bu yıl Ümraniye, Çekmeköy ve Sancaktepe'nin kesiştiği noktada Metrogarden'ı devreye soktuk. 2015'te yeni AVM projeleri de gelebilir. Yeni yatırım için Anadolu bölgesini inceliyoruz" açıklamasını yaptı.

GELİR SEVİYESİNİN YÜKSEK OLDUĞU İLLER

Anadolu'nun birçok ilinde AVM açığı olduğunu belirten Elmas, "Gelir seviyesinin yüksek olduğu potansiyel illeri inceliyoruz" dedi. Axis İstanbul'u ise 2016'da hizmete açacaklarını söyleyen Elmas, ''Bursa'da Sur Yapı Marka Rezidans & Alışveriş Merkezi'ni de 2016 yılında açacağız. Bunlara ek oalrak İzmir'de yeni bir projemiz var" sözleriyle Sur Yapı'nın 2015 yılına ait planlarından bir kısmını açıklamış oldu.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.