Sur Yapı Corridor Projesinde Rezidans Daireler Satışa Çıktı

10 Haziran 2014
PAYLAŞ
Sur Yapı Corridor Projesinde Rezidans Daireler Satışa Çıktı

Sur Yapı tarafından Güneşli'de yükselen Corridor projesinde rezidans daireler satışa çıktı.

Sur Yapı Corridor'da, 42 mektrekare 1 oda 1 salon daireden 337 metrekare 4 oda 1 salona kadar farklı Daire seçenekleri yer alıyor. Projede teslimlerin bu yılın Aralık ayında yapılacağı ifade ediliyor. Projede 1+1 daireler 228 bin lira ile 407 bin lira, 2+1 daireler ise 473 bin lira ile 568 bin lira arasındaki fiyatlardan satılıyor.

CADDE'DE DÜKKANLARIN SATIŞLARI SÜRÜYOR

Mimar Sinan ve Yalçın Koreş caddelerini birbirine bağlayan Sur Yapı Corridor Cadde'de de 40 metrekare ile 1189 metrekare arasındaki 53 adet dükkanın satışları da devam ediyor.

Sur Yapı Corridor Cadde Rezidans, konuklarına yeni ayrıcalıklar sunuyor. Günün her saati hareketli olan Çarşı, şimdi Cadde Rezidans ile daha da değerleniyor.

Sur Yapı Corridor Cadde Rezidans'ta, 247 bin liradan başlayan 1 oda 1 salon daireler sahiplerini bekliyor. Yüzde 5 indirim fırsatlarının sunulduğu projede peşin ödemelerde yüzde 10 ekstra indirim imkanı sağlanıyor.

Sur Yapı Corridor İKİ ANE CADDEYİ BİRBİRİNE BAĞLIYOR

Sur Yapı Corridor, Güneşli'de "İçinden Hayat Geçer" sloganıyla hayata geçiriliyor. Proje, İstanbul Güneşli'nin önemli arterlerinden biri olan Yalçın Koreş ve mimar Sinan Caddelerini birbirine bağlıyor. Projenin bu konumu, bölgenin yaya trafiğini de düzenliyor.

İÇ AVLU YAYA DOLAŞIMINA AYRILDI

İç avlunun güvenli yaya dolaşımına imkan sağladığı Sur Yapı Corridor projesinde araç yollarının tamamı bina giriş cephelerine ulaşacak şekilde tasarlanıyor. Bu tasarımla birlikte site sakinlerinin hem sessiz hem de güvenli bir iç bahçeye kavuşmalarına iman tanınıyor. Otopark alanları da çoğunlukla yer altında bulunuyor.

SOSYAL TESİSLERDE HEM DİNLENME HEM EĞLENME İMKANI

Sur Yapı Corridorprojesinde iki katta 1300 metrekare genişliğinde sahip Sosyal Tesisler bulunuyor. Bu tesislerde spordan, yüzmeye, çocuklar için güvenli bir oyun alanından dinlenmeye kadar farklı seçenekler sunuluyor. Sosyal tesislerde açık ve Kapalı Havuz, fitness, sauna, soyunma odaları, duşlar, dinlenme ve güneşlenme alanları, kafeterya, TV dinlenme odası, stüdyo, çocuk oyun alanı gibi farklı mekanlar yer alıyor.


"Sur Yapı Corridor Projesinde Rezidans Daireler Satışa Çıktı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap