Sur Yapı Gölbahçe Evleri Projesi Satışa Çıktı

11 Mart 2016
PAYLAŞ
Sur Yapı Gölbahçe Evleri Projesi Satışa Çıktı

Sur Yapı Gölbahçe Evleri projesinde satışlar başladı. Sur Yapı Gölbahçe Evleri fiyatları 275 bin TL'den başlıyor...

Sur Yapı İstanbul Anadolu yakasında Sultanbeyli'de yeni bir projesine daha start verdi. 150 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Gölbahçe Evleri projesi 21 bin metrekare alan üzerine yayılıyor.

6 blok halinde yükselen Sur Yapı Gölbahçe Evleri projesi toplam 227 adet konuttan meydana geliyor. 7 bin metrekarelik göl ve bahçe alanı bulunan projede konutların yanı sıra ticari alanlarda yer alıyor.

Gölbahçe Evleri projesi 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde bahçe katlı, geniş teraslı ve dubleks daire tiplerinde dizayn edildi.

Gölbahçe Evleri projesinde 70 metrekare 2+1 daireler 1+1 daire fiyatına satışa sunuluyor. Projede 2+1 daireler 275 bin TL'den başlıyor. 60 ay vade farksız taksitlendirme imkanı sunulan projede tamamı peşin ya da banka kredili ödemelerde yüzde 10 lansman indirimine ek yüzde 10 indirim daha sağlanıyor.

Gölbahçe Evleri’nde çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerini destekleyecek oyun ve spor alanları tasarlandı. Projede çocuklar için korsan gemisinden denge oyunlarına, ağaç evlerden Kızılderili evlerine, oyun meydanından özel oyun bahçelerine, su ve kum oyunu tulumbadan zemin oyunlarına (büyük scrabble – satranç - dama), oyuncak helikopterden trene, tramboliden masa tenisine, duvar tenisinden kaykay pistine, pergola alanlarından dart alanlarına kadar sosyal aktivite alanı yer alıyor.

Paşaköy gişeleri ve TEM otoyolunun hemen yanı başında yükselen Gölbahçe Evleri projesi Ataşehir'e 10 dakika mesafede konumlanıyor. Hızlı tren hattı, yapımı devam eden 3. köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu güzergâhında bulunacak olan proje yapımı devam eden ve Körfez Geçiş Köprüsü ile İstanbul-Bursa-İzmir arası mesafeyi kısaltacak otoyolun bağlantı yollarına çok yakın konumda yer alıyor.

Sur Yapı Gölbahçe Evleri sosyal olanakları;

- Açılabilir-kapanabilir yüzme havuzu
- Güneşlenme alanları
- Fitness center
- Yürüyüş yolları
- Bisiklet parkuru
- Basketbol ve voleybol sahası
- Mini futbol sahası
- Çocuk oyun alanları
- Duvar tenisi
- Kafeler
- Kamelyalar
- Otopark
- Güvenlik


"Sur Yapı Gölbahçe Evleri Projesi Satışa Çıktı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap