Sur Yapı, Muhit projesi lansmana özel fırsatlarla satışta

Sur Yapı, yeni bir çehre kazanmasında önemli bir rol oynadığı Sancaktepe’de Muhit projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

21 Temmuz 2017
Sur Yapı, Muhit projesi lansmana özel fırsatlarla satışta Sur Yapı, dönüşümüne önemli katkılar sağladığı Sancaktepe ilçesinde hayata geçireceği dördüncü proje olan Sur Yapı Muhit Sancaktepe’nin temellerini atıyor. Toplam 40 bin 179 metrekare inşaat alanı üzerinde yükselecek olan projede 217 konut ve 12 ticari alan yer alacak. 7 blokta 32 farklı daire tipi ile herkese uygun daire seçeneği bulunan Sur Yapı Muhit Sancaktepe projesi, ulaşım olanakları açısından birleşme noktasında bulunuyor. 279 bin TL2den başlayan fiyatlarıyla hem yatırıma hem de oturuma hitap eden proje, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinde, 68 metrekare ila 486 metrekareden oluşuyor.

Sur Yapı, yükselttiği projesi Muhit’te lansmana özel 2 farklı ödeme planı sunuyor. İlk seçenekte peşinat ödemeden 60 ay 0 faiz ya da 120 ay 0,45 vade fırsatı, ikinci seçenekte ise yüzde 50 peşinat ile 36 ay vade farksız ödeme planı bulunuyor. Ayrıca tamamı peşin ödemelerde ise lansman indirimine ek %10 indirim yapılıyor.

Geniş yeşil alanları ve sosyal donatıları ile Sancaktepe’de yeni bir yaşam alanı sunan Muhit projesi, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, TEM Otoyolu ve E-5 bağlantı yollarına da yakın mesafede yer alıyor. Ayrıca, Üsküdar-Sancaktepe metrosunun Abdurahmangazi Durağına ve belediye binasına, yapımı planlanan 15 bin çalışan ve 4100 yatak kapasiteli şehir hastanesine de çok yakın konumda bulunuyor.

SANCAKTEPE’DE YENİ BİR MUHİT

Projede, müzik odası, koku odası, şifa odası gibi isimlendirmelerle niteliğine uygun bitkilendirilmiş odalar sunuluyor. Ayrıca, altı adet açık hava dinlenme alanı, pergola altı dinlenme alanları, çim tepeler, süs havuzları, güneşlenme terasları, gül bahçesi, zen bahçesi, çim aktivite alanları, açık ve kapalı otopark imkânı, 3 pota basketbol alanı, açık ve kapalı havuz, süs havuzu, fitness, stüdyo ve kafe alanları gibi sosyal donatılar sağlanıyor. Ayrıca çocuklu aileler için de çocuklara özel oyun alanları ve çocuk yüzme havuzunun bulunuyor.

“MUHİT, ANADOLU YAKASINDA 19. MARKALI KONUT PROJEMİZ OLACAK”

Bölgesinin gelişiminde önemli bir rol oynadıklarının altını çizen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, “Bu yıl içerisindeki altıncı, Anadolu Yakasında on dokuzuncu markalı konut projemize Muhit ile başlıyoruz. Ayrıca Muhit bizim Sancaktepe ilçesindeki dördüncü projemiz. Bölgede bu zamana kadar Adapark, Mahalle İstanbul ve Lavender ile 1700 bağımsız bölümü konut alıcılarıyla buluşturduk. Muhit ile birlikte bu bölümlere 217 konut ve 12 ticari alan ekliyoruz. 175 milyon TL yatırım ile yapımına başladığımız Muhit projemizi ‘‘Çocuğunuz hayata 1-0 önde başlasın’’ sloganıyla satışa çıkardık. Projemizi tasarlarken çocukların içerisinde keyifle büyüyeceği az katlı insan ölçeğinde bir proje olmasına özen gösterdik. Az katlı mimarisi, geniş iç avlusu ve çocuklar için hazırlanmış kocaman bahçesi ile çocuklu aileler keyifle zaman geçirebilecek. Projemizde lansman sürecine özel 279 bin TL’den başlayan fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı sunuyoruz. Lansmana özel peşinatsız ve vade farksız ödeme planları ile hem yatırımcı hem de oturumcuya hitap ediyoruz. Sancaktepe son yıllarda yatırımcısına en çok kazandıran ve Anadolu Yakasının en çok prim yapan semtlerinin başında geliyor. Bölgeye inşa edilen kamu yatırımları ve ulaşım akslarına yakınlık Sancaktepe’nin değerini her geçen gün artırıyor. Sancaktepe, yapılması planlanan günlük hareketinin yaklaşık 100 bin kişi olacağı tahmin edilen 4100 yatak kapasiteli Türkiye ve Avrupa’nın planlanan en büyük şehir hastanelerinden birine, yapılması planlanan devlet üniversitesine ve yeni Çekmeköy-Sultanbeyli metro hattına ev sahipliği yapıyor. Planlanan yatırımların tamamlanmasıyla birlikte bölgenin önümüzdeki süreçte daha da gelişeceği görülüyor. Sancaktepe’nin her geçen gün Anadolu Yakasının güzide bir Muhit’i kimliğine kavuştuğuna şahit oluyoruz. Bu nedenle Sancaktepe’nin oturumcusuna ve yatırımcısına daha çok kazandıracağını düşünüyoruz” dedi.


 


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Kuleli Evleri akıllı ev sistemleriyle donatılacak!

Kuleli Evleri akıllı ev sistemleriyle donatılacak!

Yıldırım Yapı Grubu’nun akıllı ev sistemleriyle donatacağı Kuleli Evleri, sahiplerine rahat ve konfo

16 Haziran 2018


Bağcılar Güneşli’de yapılan 4 konut projesi

Bağcılar Güneşli’de yapılan 4 konut projesi

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Bağcılar’a bağlı Güneşli Mahallesi’nde yapılan bir b

16 Haziran 2018


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum