Sur Yapı Semt Bahçekent Satışa Çıktı!

Bir Sur Yapı projesi olarak hayata geçen Sur Yapı Semt Bahçekent, İstanbul Avrupa yakası Esenyurt'ta yükseliyor. Projede konut satışları başladı...

21 Nisan 2017
Sur Yapı Semt Bahçekent Satışa Çıktı! Bir Sur Yapı projesi olarak hayata geçen Sur Yapı Semt Bahçekent, İstanbul Avrupa yakası Esenyurt'ta yükseliyor. Projede konut satışları başladı...

Sur Yapı Semt Bahçekent bir Sur Yapı projesi olarak 23 bin 264 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Projede toplam 669 adet konut ile 26 adet ticari alan yer alıyor. Projedeki daireler boyutları 67 ile 222 metrekare arası 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon tipinde dizayn edildi. Proje Emlak Konut Esenyurt Hoşdere 6. Etap arsası üzerine inşa edilecek.

195 BİNDEN DAİRELER
Sur Yapı Semt Bahçekent projesinde konut fiyatları tanıtıma özel olarak 195 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Ödemelerde yüzde 5 peşinat sonrası taksitlendirmeye uygun seçenekler sunuluyor.

MERKEZİ KONUM
Sur Yapı Semt Bahçekent projesi Esenyurt Hoşdere Mahallesi 707 ada 1 parselde yükseliyor. Proje çevre sanayi işletmeleri ile Hadımköy gişelere yakın mesafede konumlanıyor.

2019'DA TESLİM
Sur Yapı Semt Bahçekent projesinde konut teslimlerinin 2019 yılı Haziran ayında yapılması planlanıyor.
Projenin sosyal olanakları içerisinde;
-Yüzme havuzu
-Çocuk oyun alanları
-Spor alanları
-Yürüyüş alanları
-Fitness salonu
-Sauna
-Otopark
-Güvenlik mevcut.

BÖLGEYE 300 MİLYON YATIRIM
Sur Yapı Semt Bahçekent projesi hakkında açıklamalarda bulunan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, "Sur Yapı olarak, Semt Bahçekent ile hem yatırımcıya hem oturumcuya hitap ediyoruz. Birinci etabında 669 daire ve 26 ticari alanın yer aldığı proje tanıtıma özel 195 bin liradan başlıyor. Metrekare fiyatlarının 3 bin 800 TL civarına geldiği bölgede tanıtıma özel 2 bin 950 TL'den satışa çıkarak hem oturumcuya hem de yatırımcıya ilk günden kazandırmayı hedefliyoruz... Öte yandan bölgenin gelişimi için yaklaşık 300 milyon lira yatırım yapacağız. Projelerimiz ile bölgeye değer katmaya hazırlanıyoruz" şeklinde konuştu.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.