Sur Yapı TEM İçin Ön Talep Süreci Başladı

İstanbul Gaziosmanpaşa'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

17 Şubat 2015
Sur Yapı TEM İçin Ön Talep Süreci Başladı

Sur Yapı tarafından İstanbul Maslak bölgesinde hayata geçirmeyi planladığı TEM projesi için ön talep süreci başladı.

Sur Yapı'nın merakla beklenen yeni projesi Sur Yapı TEM, 4 blokta 239 daireden meydana geliyor. TEM otoyolu ile merkezlere ulaşım kolaylığıyla dikkat çeken Sur Yapı TEM projesi Hasdal Kavşağı'na 7, Türk Telekom Arena'ya 13, Maslak'a sadece 14 kilometre mesafede yer alıyor. Sur Yapı TEM'de 1+1'ler 50 ila 76 metrekare, 2+1'ler 71 ila 207 metrekare, 3+1'ler 141 ila 253 metrekare, 4+1'ler ise 200 metrekarenin üzerinde planlandı.

Lansman öncesinde yüzde 10 indirim, yüzde 50 peşin 48 ay vade farksız ödeme fırsatı sunuluyor. Sur Yapı'nın yeni projesi son yıllarda konut yatırımlarının yoğunlaştığı, başta Maslak bölgesi olmak üzere İstanbul'un birçok ticari merkezine kolay ulaşımı ile dikkat çekiyor. TEM otoyolu Gaziosmanpaşa Kavşağo'ndan giriş yapılarak proje lokasyonuna ulaşım sağlanıyor.

KONUM AVANTAJI

Sur Yapı TEM projesi bölgenin oksijen kaynağı olan 120 bin metrekare büyüklüğündeki dev şehir parkının hemen yanı başında, şehir parkının manzarasına hakim şekilde tasarlandı. Ayrıca, Sur Yapı TEM projesi yapımı devam eden 250 yataklı Gaziosmanpaşa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi'ne çok yakın bir konumda bulunuyor. Projenin ön satışları Güneşli Corridor ve Edirnekapı Axis İstanbul satış ofislerinden yapılıyor.

YÜZDE 50 PEŞİNATLA 48 AY VADE FARKSIZ TAKSİT

En düşük konut metrekare fiyatının 4 bin 500 lira olduğu Sur Yapı TEM projesinde en yüksek metrekare birim fiyatı ise 5 bin 500 liradan satışa sunuluyor. Sur Yapı TEM projesinde lansman öncesinde yüzde 10 indirim sunuluyor. Yüzde 50 peşinatla 48 ay vade farksız taksit yapılıyor. Tamamı peşin ödemelerde yüzde 10+yüzde 5 iskonto uygulanıyor.

Sur Yapı TEM Projesi İletişim Bilgileri:

Adres : Yunus Emre Mah. 1626. Sok. Gaziosmanpaşa/İstanbul
Telefon : 0212 651 16 63
Web : http://www.suryapi.com.tr/temprojesi/
E-mail : suryapi@suryapi.com.tr

sur-yapi-tem-projesi-icin-on-talep-sureci-basladi

Sur Yapı TEM Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri:

- Açık yüzme havuzu
- Çocuk oyun alanları
- Fitness merkezi
- Güvenlik
- Kameralı güvenlik
- Kapalı otopark
- Sauna
- Yürüyüş parkuru
- Asansör
- Deprem yönetmeliğine uygun
- Yalıtım yönetmeliğine uygun
- Yapı denetimi yapılmış
- Zemin etüdü yapılmışHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.