Sürücüler Bu Yollara Dikkat

01 Temmuz 2016
PAYLAŞ
Sürücüler Bu Yollara Dikkat
İstanbul Valiliği Kuzey Marmara Otoyolu projesi kapsamında yapılacak olan alt ve üstgeçit inşaatı nedeni ile bazı yolları trafiğe kapatacağını duyurdu. İşte trafiğe kapatılacak o yollar...

İstanbul Valiliği Kuzey Marmara Otoyolu projesi kapsamında inşa edilecek olan alt ve üst geçit inşaatı nedeni ile bazı yolları trafiğe kapatacağını duyurdu.

İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklama şöyle;

“Kuzey Marmara (3. Boğaz Köprüsü dâhil) Otoyolu Projesi, Odayeri–Paşaköy (3. Boğaz köprüsü dâhil) Kesimi” işi Karayolları 1.Bölge Müdürlüğü’nün denetimi altında ettiğini açıklayan İstanbul Valiliği,
Söz konusu proje bünyesinde (O4) Anadolu Otoyolu Sultanbeyli Kavşağı-Kurtköy Kavşağı arası K.K.No:0-4/04 Km:22+400-23+300 aralığına denk gelen kesimde Mecidiye Kavşağı (Kurtköy-Sultanbeyli Kesimi) A69 Altgeçidi ve U73 Üstgeçidi inşaa edilecektir.

Yapılacak olan altgeçidin projesi gereği parçalı yapılma imkânı bulunmadığından, bu kesimde otoyol tamamen trafiğe kapatılarak, trafik kuzeyde (Ankara-İstanbul yönü) yapılan 2x3 şeritli servis yoluna aktarılacaktır. Çalışmalar 12 Temmuz 2016 Salı günü saat:10.00’da başlayacak olup 09 Kasım 2016 Çarşamba günü 17.00’da bitirilecektir.”


"Sürücüler Bu Yollara Dikkat" haberine ait yorum yok

Yorum Yap