Tapu Bilgileri Tek Tuşla Cebinizde

İMPOMES geliştirdiği sistemle beraber bireysel yatırımcılara tek tuşla mülküne ait tüm bilgilere erişme imkanı sunuyor...

08 Nisan 2016
Tapu Bilgileri Tek Tuşla Cebinizde

İMPOMES geliştirdiği sistemle beraber bireysel yatırımcılara tek tuşla mülküne ait tüm bilgilere erişme imkanı sunuyor...

Daha önce holdingler, GYO'lar ve bankalarının kullandığı İMPOMES Mülkiyet Erişim sistemi artık bireysel yatırımcının da hizmetine giriyor. Dördüncü nesil telekomünikasyon hizmeti 4.5 G teknolojisi sayesinde İMPOMES, bireysel yatırımcılar cep telefonundan günün 24 saati mülklerinin imar ve vergi borcu durumunu, haciz veya şerh bulunup bulunmadığını sorgulayabilecekler.

TEK BİR TUŞLA TAPU BİLGİLERİ ELİNİZİN ALTINDA

İMPOMES Mülkiyet Erişim sistemini geliştiren İmpo İmar Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Oflaz, "İMPOMES çatısı altında geliştirdiğimiz bir alt ürünle birlikte tapu sahipleri tek bir tuşla ‘Mülkümün durumu ne’ diye sorgulayabilecekler. Yeni ürünümüz test aşamasının tamamlanmasıyla birlikte kısa sürede hayata geçecek. Bir başka ifadeyle mülk dedektiflik hizmetimize artık daha geniş kitlelerce ulaşılabilecek" dedi.

HALEN 7 BİN 500 MÜLK DÜZENLİ OLARAK TAKİP EDİLİYOR

İMPOMES’in yaklaşık 7500 mülkün düzenli olarak takibini gerçekleştirdiğini belirten İMPOMES Genel Koordinatörü Damla Kartalkanat, müşterilerinin 38 il 93 ilçedeki tapularının her detayının kendileri tarafından yakından izlenerek rapor edildiğini açıkladı.

5 yıldır faaliyette olan İMPOMES ile mülk sahiplerinin mülkleri hakkında bilgi almak için kapı kapı dolaşmasına gerek kalmadığını belirten Kartalkanat, "Çünkü biz mülk sahipleri adına tapu dairesine, belediyeye, vergi dairelerine gidip gerekli incelemeleri yapıyoruz. Şimdi tapulara dair bu güncel bilgilere artık bireysel yatırımcılar da erişebilecek." dedi.

İMPOMES Nedir?

İMPOMES, mülk sahiplerinin güvEnde Yaşamasını sağlayan istemle cüzi bedeller karşılığında, coğrafi olarak nerede olursa olsun mülklerin düzenli takibi yapılarak 2 ayda bir raporlama gerçekleştirilen sistemdir.

Gayrimenkule ilişkin bütün güncel belge, bilgi, imar planı, tapu kaydı gibi tüm detaylar takip ediliyor ve resmi kurum ve kuruluşlarda vakit kaybetmeksizin, elinizin altında oluyor.

Sistem dışında erişimleri engelleyen üst düzey güvenlik sistemine sahip olan İMPOMES'teki bu bilgi ve belgelere yalnızca gayrimenkul sahibi ulaşabiliyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Nurus Levent, 'Deneyim Merkezi'ne Dönüştü!

Nurus Levent, 'Deneyim Merkezi'ne Dönüştü!

Nurus'un İstanbul Levent'teki binası bir deneyim merkezi olarak çalışacak ve ‘insan sağlığını önemse

26 Mayıs 2017


Bulut Orman Evleri'nde Satışlar Devam Ediyor!

Bulut Orman Evleri'nde Satışlar Devam Ediyor!

Tanyer İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Bulut Orman Evleri Aralık 2018'de teslim edilecek...

26 Mayıs 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat