Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlükleri’nde Yeni Atamalar

16 Ağustos 2014
PAYLAŞ
Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlükleri’nde Yeni Atamalar

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlükleri'nde yeni görevlerine atanan isimleri açıkladı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İzmir Tapu ve Kadastro Müdürü Burhan Usta'yı görevden alarak bu göreve Diyarbakır Tapu ve Kadastro Diyarbakır Bölge Müdürü Habil Oğan'ı atadı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlerinin atama kararı bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

DİYARBAKIR'IN YENİ MÜDÜRÜ HABİL OĞLAN

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın 2014/960 sayılı kararına göre; Tapu ve Kadastro İzmir Bölge Müdürü Burhan Usta, başka bir göreve atanmak üzere görevden alındı. Bu suretle boşalacak olan Tapu ve Kadastro İzmir Bölge Müdürlüğü'ne, Tapu ve Kadastro Diyarbakır Bölge Müdürü Habil Oğan atandı.

ELAZIĞ BÖLGE MÜDÜRÜ TAMER TAŞKIRAN OLDU

Öte yandan Tapu ve Kadastro Yozgat Bölge Müdürü Ömer Şahingöz de başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınarak yerine Tapu ve Kadastro Elazığ Bölge Müdürü Tamer Taşkıran atandı.

EDİRNE'NİN BAŞINDA TURAN GÜLTEN OLACAK

Bu suretle boşalacak olan Tapu ve Kadastro Elazığ Bölge Müdürlüğüne, Tapu ve Kadastro Gaziantep Bölge Müdürü Kemal Taşdemir atanırken; Tapu ve Kadastro Eskişehir Bölge Müdürlüğü'ne, Tapu ve Kadastro Van Bölge Müdürü Cevdet Kılıç, Tapu ve Kadastro Edirne Bölge Müdürlüğüne ise Turan Gülten atandı.


"Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlükleri’nde Yeni Atamalar" haberine ait yorum yok

Yorum Yap