Tarkan Vadistanbul’dan Ofis Katı Satın Aldı

04 Nisan 2016
PAYLAŞ
Tarkan Vadistanbul’dan Ofis Katı Satın Aldı

Megastar Tarkan ofis yatırımında Vadistanbul Bulvar projesini tercih etti. Ünlü sanatçı projeden bir ofis katı aldı...

Megastar Tarkan, gayrimenkulde yatırımlarına devam ediyor. Ofis yatırımı yapan Tarkan, tercihini Vadistanbul projesinin Bulvar etabından yana kullandı. Tarkan, ofis, alışveriş caddesi, AVM ve otelden oluşan Vadistanbul Bulvar etabından bir ofis katı satın aldı.

65fbf2d5-bb66-4cc6-a535-9f90d38410f5

DÜNYA MARKALARI VADİSTANBUL BULVAR'DA

Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve İnvest İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Vadistanbul projesi 3 etaptan meydana geliyor. İlk etabında yaşamın başladığı projede Vadistanbul’un Bulvar etabı dünya markalarını bir araya getiren bir vadi olarak konumlanıyor.

1 milyon 320 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yaşama geçirilen Vadistanbul projesinin Bulvar etabında; 100 bin metrekarelik alışveriş merkezi, ve 760 metre uzunluğundaki cadde üzerinde yer alan cadde mağazaları, 300 bin metrekare ofis alanı ile 25 bin metrekare toplam alana sahip 5 yıldızlı otel yer alıyor.

TÜRKİYE’NİN İLK ÖZEL HAVARAYI

Kendi içinde bir metropol merkezi haline gelen Vadistanbul projesinde Türkiye’nin ilk özel Havaray’ı yer alacak. Vadistanbul ortaklığı tarafından projeye özel olarak inşa edilecek olan Havaray, şehrin metro ağına bağlanacak.


"Tarkan Vadistanbul’dan Ofis Katı Satın Aldı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap