TCDD’den 3 İlde Satılık Gayrimenkuller

11 Kasım 2015
PAYLAŞ
TCDD’den 3 İlde Satılık Gayrimenkuller

TCDD Genel Müdürlüğü 7. Bölge Müdürlüğü, Afyonkarahisar, Isparta ve Kütahya'da toplam 3 gayrimenkulünü satışa çıkarıyor...

TCDD Genel Müdürlüğü 7. Bölge Müdürlüğü Afyonkarahisar Çetinkaya mahallesinde, Isparta Karaağaç mahallesinde ve Kütahya Tavşanlı'da Yeni mahallesinde olmak üzere toplam 3 adet gayrimenkulünü satışa çıkarıyor. 9 Aralık 2015 tarihinde gerçekleşecek olan ihale kapalı zarf usulüyle ve görüşmeler yapmak suretiyle yapılacak.

TCDD 7. Bölge Müdürlüğü Afyonkarahisar Ali Çetinkaya Gar Binasının toplantı salonunda yapılacak olan ihale, komisyonca gerek görülürse pazarlık görüşmesine devam edilen teklif sahiplerinin katılımı ile açık artırma suretiyle sonuçlandırılabilecek.

Tekliflerin ihalenin yapılacağı gün ve saate kadar TCDD 7. Bölge Müdürlüğü Emlak ve İnşaat Müdürlüğüne elden teslim edilmesi gerekiyor. İhale dökümanları, TCDD 7. Bölge Müdürlüğü veznesine; taşınmazların aşağıda belirtilen ihale döküman bedelleri yatırılarak , üstünde teklif sahibinin adı veya unvanının da açıkça belirtildiği dekont karşılığında, TCDD 7. Bölge Müdürlüğü Emlak ve İnşaat Müdürlüğünden alınabilir.

ihale


"TCDD’den 3 İlde Satılık Gayrimenkuller" haberine ait yorum yok

Yorum Yap