Tekirdağ Elektrik Kesintisi 15 Ekim 2015!

Tekirdağ Çerkezköy'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

13 Ekim 2015
Tekirdağ Elektrik Kesintisi 15 Ekim 2015!

Tekirdağ’da 15 Ekim Perşembe günü 09:00-16:00 saatleri arasında bakım çalışmaları nedeniyle bu semtlerde elektrikler kesilecek. İşte o semtler…

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Tekirdağ’da yapacağı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.

TREDAŞ’tan yapılan açıklamada, Tekirdağ İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında,15 Ekim 2015 Perşembe günü 09.00- 16.00 saatleri arasında 7 saat süreyle planlı bakım çalışmaları nedeniyle, Şarköy İlçesi Huzur Sitesi, Özgün Yapı Kooperatifi, Güventur Tatil Sitesi, Mavi Özveren Sitesi, Şenköy, Kocaali, Kızılcaterzi Mahalleleri ve Kızılcaterzi Yazlık Siteler'de elektrik kesintisi yapılacağını bildirdi.

Öte yandan, 15 Ekim Perşembe günü 08.30-11.30 saatleri arasında 3 saat süre ile planlı pano değişimi çalışmaları nedeniyle Hayrabolu İlçesi’ne bağlı İlyas Mahallesi Develer Çeşme, Lale, Medeniyet, Hasanbey Cami, Kanberbaba Çeşme, Korucuoğlu, Yıldızhan, Yenibağlar, SakaHüseyin, Nergis sokaklarında elektrik kesintisi yapılacağı belirtildi.

Ayrıca, 16 Ekim Cuma günü 03.00-05.00 saatleri arasında 2 saat süreyle planlı yatırım çalışması nedeniyle, Çerkezköy ilçesine bağlı Cumhuriyet ve İstasyon mahallelerinin tamamı, Fatih, Fevziosmanpaşa, Gaziosmanpaşa mahallelerinin bir kısmı, TCDD Gar İstasyonu ve TCDD Kumanda Merkezi, Avea, Kökler Petrol, Rüya Petrol, Baypet Petrol, Erna Arandı İnşaat, Solmaz Petrol, Hasan Karademir, Türk Telekom, Atılım İnşaat Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nin bir kısmı, Şifa Sokak, Şağdır Sokağın bir kısmında elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.

Bir başka kesinti ise, 16 Ekim Cuma günü 09.00-12.00 saatleri arasında 3 saat süre planlı bakım çalışmaları nedeniyle Cerkezköy ilcesine bağlı,Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nin bir kısmı, Şifa, Şağdır sokaklarının bir kısmında elektrik kesintisi yapılacağı kaydedildi. İHA



HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Türk yatırımcılara ABD’de yatırım yapma fırsatı

Türk yatırımcılara ABD’de yatırım yapma fırsatı

Amerika’nın Teksas eyaletinde 2009 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden ABD Emlak Yatırım Danı

07 Kasım 2017


Strada Bahçeşehir arazisinde Akzirve Challenge heyecanı sürüyor

Strada Bahçeşehir arazisinde Akzirve Challenge heyecanı sürüyor

Strada Bahçeşehir proje arazisi, 17 Eylül’de tamamlanan Akzirve Challenge Off Road etkinliğinin 12 K

07 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.