Tekirdağ Süleymanpaşa’ya Modern Gençlik Merkezi!

10 Eylül 2015
PAYLAŞ
Tekirdağ Süleymanpaşa’ya Modern Gençlik Merkezi!

Tekirdağ'a bağlı Süleymanpaşa Belediyesi, üniversiteli öğrenciler için modern gençlik merkezi inşa edecek.

Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediyesi, Namık Kemal Üniversitesi’nde okuyan öğrencilerin yaşadığı problemleri anında çözebilmek ve eksikliklerine destek olmak amacıyla Değirmenaltı Mahallesi’nde gençlik merkezi yapacak.

Değirmenaltı Mahallesi’nde yer alan 90 metrekarelik alan üzerine inşa edilecek Süleymanpaşa Belediyesi Değirmenaltı Gençlik Merkezinin bodrum katında öğrenciler için çamaşırhane, giriş katında ise günlük gazete ve dergileri takip edebilecekleri, ücretsiz internet hizmetinden yararlanabilecekleri iletişim merkezi yer alacak.

[caption id="attachment_69088" align="aligncenter" width="605"]TEKİRDAĞ MERKEZ İLÇE SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İÇİN GENÇLİK MERKEZİ YAPTIRACAK (MELTEM KAY/TEKİRDAĞ-İHA) TEKİRDAĞ MERKEZ İLÇE SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İÇİN GENÇLİK MERKEZİ YAPTIRACAK (MELTEM KAY/TEKİRDAĞ-İHA)[/caption]

Tekirdağlı Yüksek Mimar Hakan Dölgen tarafından projesi hazırlanan Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik Merkezinin, küçük bir alana yapılacak olmasına rağmen oldukça işlevsel bir yapıya sahip olması bekleniyor. Aynı zamanda heykelsi bir yapıya sahip olan merkez, sanatsal olarak da mahalleye yeni bir hava katacak.

İHA


"Tekirdağ Süleymanpaşa’ya Modern Gençlik Merkezi!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap