Teknik Yapı Metropark Projesinde Ticari Üniteler Satışa Çıkıyor

İstanbul Küçükçekmece'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

08 Nisan 2016
Teknik Yapı Metropark Projesinde Ticari Üniteler Satışa Çıkıyor

Teknik Yapı Metropark dükkanları 395 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor...

Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen Metropark projesi İstanbul Avrupa yakasında Halkalı'da yer alıyor. Toplam bin 412 adet rezidans dairenin yer aldığı Metropark projesinde ticari üniteler satışa çıkıyor.

İlk satış fiyatı avantajıyla vitrine çıkan Teknik Yapı Metropark projesinde ticari alanlar iki ayı grupta yer alıyor. 3 katlı 6 ayrı blok halinde müstakil ticari ürünler ve rezidans bloğunun altında alanları 41,40 ila 202,12 metrekare arasında değişen 9 ticari alan bulunuyor.

Müstakil ticari birimlerden T1 bloğu bin 919,36 metrekare, T2 bloğu bin 643,33 metrekare, T3 bloğu bin 80,61 metrekare, T4 bloğu bin 186,21 metrekare, T5 bloğu bin 306,57 metrekare, T6 bloğu ise bin 865,22 metrekare büyüklüklere sahip.

395 BİN TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

Ticari üniteler ofis binalarından kafelere, bankacılık hizmetlerinden şarküteriye kadar birçok hizmet ve ticaret alanına hizmet verebilecek şekilde aynı çatı altında yer alıyor. Teknik Yapı Metropark dükkan fiyatları 395 bin TL'den başlıyor.

MERKEZİ LOKASYONDA

Ticari ünitelerin yer aldığı Metropark projesi, Tem Otoyolu'na Atatürk Havaalanı, Basın Ekspres Yolu, Ataköy - İkitelli Metro hattına yakın mesafede konumlanıyor. Çevresinde ise İSTOÇ, Marmara Sanayi Sitesi, MASKO, Tekstil Kent ve İkitelli Organize Sanayi Sitesi, alışveriş merkezleri, okul ve hastaneler yer alıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Tekirdağ Kapaklı Belediyesi 2 milyonluk arsa satacak

Tekirdağ Kapaklı Belediyesi 2 milyonluk arsa satacak

Tekirdağ Kapaklı Belediye Başkanlığı, belediye mülkiyetinde olan 2 bin 192 metrekare arsayı 2 milyon

16 Ekim 2017


Norda Homes fiyatları 345 bin TL'den başlıyor

Norda Homes fiyatları 345 bin TL'den başlıyor

İzmir Ulukent'te inşa edilen Norda Homes projesinde çalışmaların yanı sıra daire satışları da devam

15 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.