Tema İstanbul TED Koleji 2015-2016 Sezonunda Hazır

27 Ağustos 2014
PAYLAŞ
Tema İstanbul TED Koleji 2015-2016 Sezonunda Hazır

İstanbul'un en prestijli markalı konut projelerinden Tema İstanbul'un içinde inşası süren TED Koleji 2015-2016 Eğitim ve Öğretim Sezonunda hazır hale gelecek.

Tema İstanbul'un yanında yapılan düzleştirme çalışmaları TED Koleji'ne ait. 1.176 öğrenci kapasiteli olması planlanan TED Koleji'nde çalışmalar başladı.

Tema İstanbul'un yanında yükselecek olan TED Koleji'nde çalışmalar başladı. Projenin yanında düzleştirme çalışmaları başladı.

1.176 öğrenci kapasiteli olması planlanan TED Koleji kapsamında 80 derslik bulunacak. Kolejin toplam inşaat alanı 24 bin metrekare olarak belirlendi.

Toplam 6 bin 800 metrekarelik oyun alanı ve açık alana sahip olacak TED Koleji kapsamında yabancı dil sınıfları, fizik kimya ve biyoloji laboratuvarları bulunacak.

Açık spor sahalarının toplam 11 bin 500 metrekare olarak belirlendiği TED Koleji'nde 20 metre x 9 metrelik kapalı yüzme havuzu, 1 futbol sahası, 2 multi spor sahası ve 2 tenis kortu ile konferans salonu bulunuyor.

Tema istanbul TED Koleji'nde Tema İstanbul'daki daire sahiplerinin yanı sıra dışardan da öğrenci alımı yapılacak. TED Koleji, 2015-2016 eğitim öğretim yılında açılacak.

TEMA İSTANBUL PROJE DETAYLARI

Tema İstanbul; Artaş, Öztaş, Akdaş, Mesa ve Kantur tarafından Halkalı'da inşa ediliyor. Projede 3.610 konut bulunuyor.

Halkalı Tema İstanbul projesinde daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve de 4 oda 1 salondan meydana geliyor.

Tema İstanbul projesinde dairelerin alanları 68 metrekare ile 196 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Halkalı Tema İstanbul teslimleri 2015 Temmuz'da yapılacak. Halkalı Tema İstanbul'da spor alanları, yürüyüş yolları, oyun alanları, eğlence alanları ile alışveriş alanları bulunuyor.

Halkalı Tema İstanbul İletişim Bilgileri :

Adres : Atakent Mah. 03 Güney Yanyolu, 34500 Küçükçekmece / İstanbul
Telefon : 0212 970 00 00
Web : www.temaistanbul.com
E-mail : info@temaistanbul.com

TEMA İSTANBUL'UN SON HALİ

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul projelerinden biri olan Tema İstanbul'un inşaat çalışmalarının son durumu havadan çekimle görüntülendi.

Tema İstanbul projesinin resmi web adresi müşterilerine her yönü ile projeyi tanıtacak görseller sunuyor.

Projenin internet sitesinde 24 saat projenin şantiyesinden canlı yayının ve sürekli güncellenen şantiyenin son görüntülerinin yanı sıra şimdi de havadan çekim videosu yer alıyor. Tema İstanbul projesi bu hizmeti ile hem projeden konut sahibi olanların inşaattaki son durumu hakkında bilgi sahibi olmasını hem de potansiyel yatırımcıların proje hakkında daha detaylı bilgi edinmesini ve inşaat çalışmalarının nasıl devam ettiğini görmelerini sağlıyor.

DEVAMLI YENİLENECEK

Havadan çekim videoları serisin ilkini izleyeceğiniz bu havadan çekim videosu Tema İstanbul projesinin tüm detaylarını ve bölgenin havadan görüntüsünü gözler önüne seriyor. Çekimler birkaç aylık periyotlarla yenilenerek internet sitesinde yayınlanmaya devam edecek.

İşte havadan çekim teknolojisi ile Tema İstanbul projesinin inşaat alanındaki son durumu:


"Tema İstanbul TED Koleji 2015-2016 Sezonunda Hazır" haberine ait yorum yok

Yorum Yap