• Emlak Haberleri
  • Tema World'ün Oteli için Marriott International Grubu ile İmzalar Atıldı

Tema World'ün Oteli için Marriott International Grubu ile İmzalar Atıldı

Mesa, Artaş, Kantur-Akdaş Adi Ortaklığında hayata geçirilen Tema İstanbul Projesinin, Tema World etabındaki otel bölümünde dünyaca ünlü Marriott International Grubu ile Marriott Executive Apartments marka kullanımı için imzalar atıldı.

22 June 2023
Tema World'ün Oteli için Marriott International Grubu ile İmzalar Atıldı Lanse edildiği günden itibaren büyük beğeni kazanan ve gayrimenkul sektörünün en önemli yatırımları arasında yer alan Tema İstanbul’un merakla beklenen Tema World kısmındaki otel bölümünde Marriott International Grubu ile Marriott Executive Apartments marka kullanımı için imzalar atıldı. Toplamda 42 bin metrekare büyüklüğe sahip olacak olan otelde 208 oda yer alacak. Yurt içi ve yurt dışı ziyaretçilerin Premium konaklama deneyimini yaşayacağı Marriott Executive Apartments Hotel “Ev konforunda, standartların üzerinde” anlayışıyla misafirlerini ağırlayacak.

ŞEHRİN YENİ İKONUNA GLOBAL İMZASokak eğlenceleri, festivaller, engelli dostu tasarımı ve sahip olduğu oyuncaklarıyla eşsiz bir şehir ikonu olacak ve bölgedeki yaşama büyük bir ivme kazandıracak olan Tema World’ün içerisindeki Marriott Executive Apartments Hotel’de 1+1, 2+1, 3+1, 4+2 Dubleks Penthouselar yer alacak. Merkezi noktadaki konumu ve sunduğu hizmetlerle öne çıkan otel, uzun süre konaklama formatında rezidans modeliyle hizmet verecek.

KONFOR VE ESTETİK MARRIOTT EXECUTİVE APARTMENTS’TAYılda 15 milyon kişiyi ağırlaması beklenen ve içerisinde birbirinden eğlenceli ekipmanlar ve oyun parkları, dünya mutfaklarından restoranlar, 15 bin metrekarelik gölet, alışverişin gözde markalarını barındıran mağazalar gibi özel detayların bulunacağı Tema World’deki Marriott Executive Apartments Hotel’in, bulunduğu bölgeye büyük değer katması bekleniyor. İstanbul Havalimanı ve çevreyolu bağlantı yollarına yakınlığıyla ziyaretçilerine büyük bir avantaj sağlayacak olan otel, konfor, estetik ve ulaşım rahatlığını bir arada sunacak. Bölgesindeki üst segment yatırımların başında gelen Tema İstanbul bünyesindeki Tema İstanbul 2 konutlarına, Tema World’e ve Marriott Executive Apartments’a, yapımı planlanan iki metro hattı ile de ulaşım sağlanabilecek.

SOSYALLİK VE EĞLENCE ÇAĞ ATLAYACAKİstanbul’un hızla gelişen ve büyüyen ekonomisine önemli katkılar sağlaması beklenen Tema World, 267 bin metrekarelik dev bir alanda hayata geçiriliyor. 2024 yılının bahar aylarında kapılarını açması planlanan ve sahip olduğu unsurlarla şehre nefes aldıracak olan Tema World’ün, İstanbul’da sosyal yaşama yeni bir boyut kazandırması bekleniyor.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Konut piyasası üçlü kıskaçta

Konut piyasası üçlü kıskaçta

Faizdeki rekor artış ve erişimin zorlaşması ile konut kredisi stoku erimeye başladı. Konut satışları

29 November 2023


Konut satışları düştü, arsalar rekor kırdı!

Konut satışları düştü, arsalar rekor kırdı!

Konut ve otomobil fiyatlarının rekor seviyelerde arttığı dönemde arsa, tarla ve ticari gayrimenkul s

29 November 2023


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum