Temalı Otobüs Durakları Büyük Beğeni Topluyor!

Aydın Merkez'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

10 Ekim 2015
Temalı Otobüs Durakları Büyük Beğeni Topluyor!

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin bir ilke imza atarak “Kamusal Sanat Projeleri” kapsamında hayata geçirdiği Türkiye’nin ilk temalı otobüs durağı beğeni topladı...

Efeler ilçesi Adnan Menderes Bulvarında, “Cumhuriyet Dönemi Kadınının Salonu” konsepti ile hayata geçirilen durağın dekorunda kullanılan koltuk, avize, aplik ve duvar çerçeveleri 1900’lerin başında konut mimarisinde etkili olan Art Nouveau tarzının özelliklerini taşımakta. Kullanılan cansız manken de kıyafet ve aksesuarlarıyla Cumhuriyet Kadınını temsil ediyor.

Aydın’ın ‘Topuklu Efe! lakaplı Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu çalışma ile ilgili olarak, “Kent mobilyalarının sanatsal bir objeye dönüştürülmesini amaçladık” dedi.

DURAKLAR ÇOĞALTILACAK
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu yapılan çalışma ile kent mobilyalarının sanatsal bir objeye dönüştürülmesinin amaçlandığını kaydederek, “Yaptığımız çalışma, vatandaşlarımızdan çok büyük ilgi ve beğeni aldı. İlimizin pek çok noktasında kent mobilyalarımızı kullanarak bu şekildeki sanatsal ağırlıklı çalışmaları çoğaltacağız” ifadelerini kullandı. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Ünlü Hollywood yıldızı Marilyn Monroe'nun Los Angeles'ta yer alan evi 6.9 milyon dolara satılıyor...

27 Nisan 2017


İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, kentsel dönüşümle birlikte binaların yenilenmesi için Be

27 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat