Terra Ataşehir’de Stüdyo Daireler 148 Bin 400 Lira

İstanbul Ataşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

07 Ağustos 2015
Terra Ataşehir’de Stüdyo Daireler 148 Bin 400 Lira

Kent Art İnşaat'ın İstanbul Ataşehir'de inşa ettiği Terra Ataşehir projesinde stüdyo daireler 148 bin 400 liradan satışa sunuluyor.

İstanbul'un Ataşehir bölgesinde Kent Art İnşaat tarafından 4 bin 100 metrekarelik alanda 210 konut kapasitesi ile inşa edilen Terra Ataşehir projesinde büyüklükleri 42 ile 248 metrekare arasında değişen stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tipi seçenekleri sunuluyor.

Terra Ataşehir PROJE DETAYLARI

İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi/Sinan Mert Şener tarafından tasarlanan Terra Ataşehir projesinin arsa alanı 4 bin 100 metrekare, inşaat alanı ise 27 bin metrekare olarak belirlendi. Projede stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve penthouse daireler yer alıyor. 3 bin 100 metrekarelik ticari alanı bulunan Terra Ataşehir'in satılabilir alanı ise 19 bin metrekare.

40 milyon TL yatırımla yükselen Terra Ataşehir projesi bir kentsel dönüşüm projesi olarak yükseliyor. Uygun fiyatlarla satışa sunulan Terra Ataşehir projesi yatırım ve oturum için uygun bir proje. Anadolu Yakası'nın en çok gelişen bölgelerinin başında gelen Ataşehir'de kiralar 900 liradan başlıyor. Terra Ataşehir'in 166 dükkandan oluşan çarşı bölümü de bulunuyor. Modüler sistemle birleştirilebilen ticari ünitelerin brüt alanları 27 metrekareden başlıyor.

HEMEN TESLİM

En düşük ve en yüksek konut fiyatlarının 148 bin 400 lira ile 742 bin lira arasında değiştiği Terra Ataşehir projesinde minimum dükkan fiyatı 150 bin lira olarak belirlendi. Terra Ataşehir projesinde dükkanlar için yüzde 25 peşinatla 48 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor. Daireler için yüzde 25 peşinatla 50 ay firma bünyesinde faizsiz taksit imkanı sunuluyor. Kiraların 900 liradan başladığı projede daire teslim işlemleri hemen yapılıyor.

Terra Ataşehir satılık ev fiyatlarının yer aldığı güncel fiyat listesi ise şöyle :

TERRA ATAŞEHİR FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

TERRA ATAŞEHİR PROJE BİLGİLERİ

Terra Ataşehir Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Çamlık Mh. Şehit Burak Kurtuluş Cd. No:60 Ümraniye - İstanbul
Telefon : 0216 594 83 66
Web : www.terraatasehir.com.tr
E-mail : info@kentart.com.tr

Terra Ataşehir Projesi Fotoğrafları :

Terra Ataşehir Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri :

- Deniz manzarası
- Fitness merkezi
- Kapalı otopark
- Türk hamamı
- Asansör
- Hidrofor
- Jeneratör
- Sprinkler sistemi
- Su deposu
- Ankastre beyaz eşya
- Balkon
- Merkezi ısıtma
- Rezidans hizmetleri
- Teras
- Deprem yönetmeliğine uygun
- Radye temel
- Yalıtım yönetmeliğine uygun
- Yapı denetimi yapılmış
- Zemin etüdü yapılmış

Terra Ataşehir Projesi Kat Planı ve Kroki Görselleri :HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.