The Mandarins Acıbadem Projesi Yakında Satışa Çıkıyor

21 Kasım 2015
PAYLAŞ
The Mandarins Acıbadem Projesi Yakında Satışa Çıkıyor

Selka NSK imzası taşıyan The Mandarins Acıbedem projesinde lansman öncesi uygun fiyat ve ödeme fırsatları sunuluyor...

Selka NSK İnşaat'ın İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy'e bağlı Fikirtepe'de hayata geçirilen The Mandarins projesi toplam 3 bin konut ve ticari alanı kapsayan projelerin ilk ayağı olarak yükseliyor.

23 katlı 2 blok halinde yükselen The Mandarins Acıbadem projesi Tarihi Kadıköy Salı Pazarı'nın hemen yanında yaşama geçiriliyor. Projede 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor.

15 bin metrekare arsa alanı üzerine yayılan The Mandarins Acıbadem projesi 32 adet ticari birim olmak üzere toplam 525 adet bağımsız birimden meydana geliyor. Projede ticari birimlerin olduğu alan alışveriş caddesi olarak tasarlandı.

The Mandarins Acıbadem FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

The Mandarins projesinin Aralık ayında satışa çıkması planlanıyor. 20 gün önce ruhsatı alınan projede teslimlerin 24 ay sonra yapılması planlanıyor. Ön talep toplanan projede lansman öncesi cazip fiyat ve ödeme fırsatları sunuluyor.


"The Mandarins Acıbadem Projesi Yakında Satışa Çıkıyor" haberine ait 7 yorum

SERDAĞ ÜNSAL

22 Nov 2015, 10:09

Lansman öncesi daire fiyatları ve ödeme koşulları konusunda e-posta ile bilgilendirme yapabilseniz sevinirim.

reyhan arcayürek

03 Dec 2015, 08:21

Lansman fiyatlarını yollarmısınız

Sırrı işgüzar

15 Dec 2015, 05:55

Toki ile anlaşmalımı lansman fiyatlarını ve banka faiz oranı anlaşmalarınızı istiyorum

The Mandarins Acıbadem

15 Dec 2015, 18:44

Sayın Serdağ Ünsal https://www.facebook.com/TheMandarinsAcibadem/ sayfamızdan bize direk mesaj olarak iletişim bilgilerinizi gönderebilir misiniz? Öğrenmek istediğiniz bilgileri sizinle paylaşmak isteriz. İlginiz için teşekkür ederiz. The Mandarins Acıbadem

bulent

27 May 2016, 15:14

Sayın ilgili, Fikirtepe projesi ile ilgili Lansman öncesi daire fiyatları ve ödeme koşulları konusunda e-posta ile bilgilendirme yapabilseniz sevinirim.

Yorum Yap