Theatron Bodrum Villaları’nın fiyatı 850 bin avrodan başlıyor

Muğla Bodrum’da inşa edilen tamamı 3+1 şeklinde tasarlan Theatron Bodrum fiyatları 850 bin avrodan satışa sunuluyor.

14 Eylül 2017
Theatron Bodrum Villaları’nın fiyatı 850 bin avrodan başlıyor Sumka Yapı tecrübesiyle inşa edilen Theatron Bodrum projesi toplam 19 villadan oluşuyor. Tamamı 3+1 villalardan meydana geliyor. Ayrıca tek katlı olarak tasarlanan villaların genişlikleri ise 117 ile 187 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Theatron Bodrum projesindeki villaların fiyatları ise 850 bin avrodan satışa çıkarılıyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projede kişiye özel ödeme seçenekleri de bulunuyor.

Yatırımcılarının konforlu bir yaşam sürmesi için ürettikleri projede her ayrıntıya özen gösteren Theatron Bodrum Muğla projesinde villalarda, 3 banyo, çamaşır ve giyinme odası ve teras da yer alıyor. Projedeki villaların teras büyüklükleri ise 85 ile 100 metrekare arasında değişiyor. Theatron Bodrum projesi Muğla Bodrum Konacık mevkiinde 19 bin metrekare alan üzerinde kuruluyor.Küçük Çırkan Köyünde konumlanan Theatron Bodrum projesi Borum Marina’ya 3 kilometre mesafede yer alıyor. Deniz manzarasına hâkim konumuyla dikkat çeken proje yatırımcılarına huzurlu bir hayatın kapılarını açıyor. Hemen teslim seçeneği de bulunan Theatron Bodrum projesindeki her villa kendine ait garajı, yüzme havuzu ve müştemilatı da sahip.

Projenin sosyal donatıları arasın da ise yüzme havuzu, güneşlenme terası, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, otopark ve güvenlik bulunuyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Ahes Misal İstanbul’da fuara özel 60 ay vade farksız taksit fırsatı

Ahes Misal İstanbul’da fuara özel 60 ay vade farksız taksit fırsatı

İstanbul’da kentsel dönüşüm projesi olarak inşa edilen Ahes Misal İstanbul, CNR Emlak Fuarına özel k

22 Kasım 2017


Bursa Defterdarlığı 2 arsasını satıyor

Bursa Defterdarlığı 2 arsasını satıyor

Bursa Defterdarlığı mülkiyeti kendisine ait olan 2 arsasını ihaleye çıkaracak.

22 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.