Tok ve Karaaslan Mimar ve Mühendislerle Buluştu!

Samsun Ilkadım'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

13 Ekim 2015
Tok ve Karaaslan Mimar ve Mühendislerle Buluştu!

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, belediye olarak ilçenin şehircilik anlamında daha da gelişmesi adına kentin karar organları ile birlikte istişare eden bir anlayışla çalıştıklarını söyledi...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, genel kurul toplantısını geçekleştirmek üzere Samsun’da toplanan Mimar ve Mühendisler Grubu ile Ihlamur Cafe Restoran’ta buluştu. Mimar ve mühendislerle yakından ilgilenen Başkan Tok ve Milletvekili Karaaslan, Mimar ve Mühendisler Grubu’nun yeni genel kurulunun toplantısının hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

"BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR"
Mimar ve mühendisler ile birlik ve beraberlik içinde şehirlerin daha modern daha ferah alanlara kavuşacağını belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Mimar ve Mühendisler Grubu’nu İlkadım ilçemizde ağırlamaktan son derece mutluluk ve onur duyuyoruz. Bizler mimar ve mühendislerimiz oldukça önemsiyor ve değer veriyoruz. Çünkü bizlerin önüne projeler koyarak önümüzü açma noktasında birlikte beraber olmayı arzu ediyoruz. Çünkü mimar ve mühendislerimizin önerileri bizler için büyük önem taşıyor. Bizler bu gruplarımız ile çalışmalarımızı yürütürsek şehrin geleceği noktasında hep beraber çok önemli projelere imza atmış oluruz. 10 bine yakın üyesi olan Mimar ve Mühendisler Grubu’nun birlik ve beraberliğinin daha çok artmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

“AK PARTİ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK KONUSUNDA ÖNEMLİ ADIMLAR ATTI”
AK Parti hükümetinin göreve geldiği günden bu güne kadar şehircilik alanında büyük ve önemli projelere imza attığının altını çizen AK Parti Samsun Milletvekili, Çevre Şehir ve Kültür Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, “AK Parti hükümetinin Türkiye’de dokunmadığı hiçbir alan kalmadı. Bu noktada en büyük yatırımlar çevre ve şehircilik noktasında gerçekleşti.

AK Parti bu güne kadar birçok alanda olduğu gibi insanı merkeze alan ve tüm uygulama politikaları ile insanın etrafını şekillendiren bir siyaset anlayışına sahip bir parti. Türkiye’de dokunmadığı hiçbir alan kalmadı. Bütün alanlarda ve toplumun bütün kesimlerinde sorunların çözüme kavuşması için çalışan bir ekibin parçalarıyız hepimiz. Şehircilik anlamında çok önemli mesafeler kat ettik. Türkiye’nin büyük bir konut sorunu vardı. Ciddi bir şekilde çarpık kentleşme, gecekondu sorunlarımız vardı. Öncelikli olarak büyükşehirlerimizde bunlara çözüm arayışına girilerek yatırımlar yapıldı.

Şehirlerimizin iyi noktalara gelebilmesi için disiplinle güçlü bir ekiplerle çalışılması gerekir. Bu nedenden ötürü önümüzde ki süreçte Mimar ve Mühendisler Grubumuz ile çok iyi bir çalışmanın ve etkili bir iş birliğinin içerisinde olmayı hedefliyorum” diye konuştu. ihaHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Hilltown AVM Küçükyalı 27 Ekim’de ziyaretçilere açılacak

Hilltown AVM Küçükyalı 27 Ekim’de ziyaretçilere açılacak

Küçükyalı’da hayata geçirilen Hilltown AVM projesi 27 Ekim Cuma günü kapılarını açacak.

17 Ekim 2017


RE/MAX Türkiye ücretsiz kariyer semineri düzenleyecek

RE/MAX Türkiye ücretsiz kariyer semineri düzenleyecek

Girişimciliğe teşvik edici çalışmalar yürüten RE/MAX Türkiye, gayrimenkul sektöründe çalışan ya da ç

17 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.