TOKİ 2016’da Muğla’ya 850 Yeni Konut Yapacak

10 Aralık 2015
PAYLAŞ
TOKİ 2016’da Muğla’ya 850 Yeni Konut Yapacak

Toplam 850 konuttan meydana TOKİ Muğla Menteşe 2. Etap projesinin temellerinin en geç 2016 yılının Nisan ayında atılması planlanıyor...

TOKİ 2016 yılında Muğla'ya 850 yeni konut yapacak. TOKİ Menteşe'de hayata geçirilecek olan ikinci etap projesinin tememlinin en geç 2016 yılının Nisan ayında atılması planlanıyor. Ayrıca proje kapsamında bir okulda yapılması için TOKİ ile Muğla Milletvekilleri arasında görüşmeleri sürüyor.

Kontuların fiyatları ve detaylarının önümüzdeki aylarda netleşeceği TOKİ Muğla Menteşe 2. etap projesi toplam 850 konuttan meydana gelecek. Yapımı planlanan 3. etap projesi içinde yer tesğiti çalışmalarının sürdüğü açıklandı. AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, "Allah izin verirse üçüncü etap konutların yapılmasını da sağlayacağız. Ayrıca, Köyceğizli hemşerilerime de TOKİ müjdesini vermek istiyorum. Köyceğiz’le ilgili çalışmalar son aşamaya geldi. TOKİ Başkanımızla yaptığımız toplantıda Kavaklıdere’ye yapılacak ek konutlar, Milas, Bodrum, Fethiye ve Marmaris ilçelerimizde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için TOKİ konutları yapılması da gündeme geldi. Bu konularda ayrıntılı bir çalışmayı en kısa sürede Muğlalı hemşerilerimizle paylaşacağız" dedi.


"TOKİ 2016’da Muğla’ya 850 Yeni Konut Yapacak" haberine ait yorum yok

Yorum Yap